Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Zmiana płci


Gość na rozdrożu 92

Rekomendowane odpowiedzi

Gość na rozdrożu 92

Chce zmienić płeć z żeńskiej na męską wyglądam jak 100% facet gdyby nie moje narządy, podobam się kobietom a one mi. W mojej głowie mieszka facet nie kobieta. Ale boje się reakcji, rodziny, ludzi. Teraz kocham kobietę, hetero. Ona też dostrzegła we mnie faceta i zakochała się.

Odnośnik do komentarza

W Polsce wciąż różnie bywa z akceptacją zmiany płci, jednak sama zmiana nie jest już aż tak skomplikowane. To naturalne, że obawiasz się reakcji bliskich, jednak warto też myśleć o sobie. Porozmawiaj o tym ze swoją dziewczyną, może spróbuj też podjąć ten temat ze swoimi bliskimi, z kimś, komu ufasz najbardziej i wiesz, że Cię zrozumie. To powinno ułatwić Ci podjęcie tej niewątpliwie trudnej decyzji.

Odnośnik do komentarza
Gość na rozdrożu 92

Decyzję mam podjęta. Nie jestem kobietą i nigdy nią nie będę. Czuje się jak facet tylko z ciałem kobiety. Ktoś zapyta skąd wiesz jak czuje się facet. To nasza świadomość, facet czy kobieta nie myśli o swojej płci bo współgra psychika z ciałem a u osób ts jest inaczej. Boli mnie ten brak świadomości w społeczeństwie. To że osoby które naprawdę cierpią muszą być wytykane palcami. Boje sie co będzie z pracą bo nie chce jej zmieniać ze względu na dobre zarobki, ale wiem że po zmianie muszę bo ludzie nie dadzą żyć. Ludzie widzą że zachowuje sie i wyglądam jak facet to traktują jak kobiete, myślą że interesuje mnie to co kobiety tylko ze względu na posoadane narządy. Moja koleżanka chce na mnie przeprowadzić metamorfozę i założyć mi sukienke i to jest jakiś koszmar takie życie.

Odnośnik do komentarza

Natura znalazla sobie furtke, zwiazana z nadmiernym przyrostem naturalnym.W niektorych kulturach brak przyrostu naturalnego zwiazany z niedoborem ktorejs z plci ,regulowany jest w celu zachowania rownowagi np. tworzac zwiazki z wieloma partnerkami lub partnerami w zaleznosci gdzie sa braki.W wypadku narzucenia przez nature zmiany plci automatycznie wiaze sie to u czlowieka z brakiem mozliwosci rozmnazania.W naturze u innych gatunkow (ryb,plazow,gadow) , powstaja przemiany doprowadzajace do rownowagi, zmieniajac plec z zachowaniem mozliwosci rozmnazania.Jest tez jak w przypadku slimakow (hemafrodyta).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...