Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

co się ze mną dzieje?


Gość strefa zrzutu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość strefa zrzutu

od kilku dni mam podwyższony nastrój. sporo energii i ten nastrój jest raz bardzo entuzjastyczny a raz bardzo drażliwy. ja na ogół jestem spokojnym człowiekiem ale ostatnio potrafię wpadać w jakiś szał z byle powodu albo włazić każdemu za bardzo w tyłek. nie używam za często wulgaryzmów prawie wcale ale w tych stanach szału zdarza mi się puszczać wiązanki srogo niecenzuralne. mam też ciągle takie poczucie że pewna osoba którą bardzo lubię i która dużo mi w życiu pomogła ciągle i wszystko o mnie wie. czyta mi w myślach i duszy. nie mam z tego powodu lęku ale czuje że nie mogę przed nią niczego ukryć jak na mnie patrzy np podczas sprawowania swoich obowiązków. nie jestem z tą osoba spokrewniony i nie chodzi też o żadną dziewczynę która mi się podoba. ja wiem że ten człowiek zna moje myśli na wylot ale on mi tego nie powie. tylko te jego spojrzenia. z taką wiedzą o mnie w oczach. on zna moje najskrytsze myśli. jest dla mnie dobrym "duchem" który mi doradza i dlatego że mi nieraz w rozmowie pomógł nie czuję lęku przed tym że o mnie wszystko wie. czasem ludzie na ulicy też znają moje myśli i mam z tego powodu ataki lęku. mam też na mieście poczucie że wszyscy na mnie się gapią i wtedy to się nasila że o mnie pewnie coś wiedzą. dlaczego mam takie stany i co one oznaczają?

Odnośnik do komentarza
Gość strefa zrzutu

nie cpam a alkoholu prawie nie pije. latwo z kogos zrobic swira. nie wazne kim ta osoba jest. ona zna moje mysli bez wzgledu na to ze zna mnie bardzo dobrze. na miescie ludzie mnie nie znaja a czytaja ze mnie jak z otwartej ksiegi. ja jestem po prostu ten gorszy gatunek i pozostali wszystko o mnie wiedza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...