Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Nie wiem kim jestem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem mama 3 dzieci i zyje w zwiazku malzenskim od 12 lat.

W zwiazku mam duze problemy z mezem, prawdopodobnie rozwiedziemy sie wkrotce. Problemy jakie mamy sa gluwnie z mojej winy. Sama nie moge zrozumiec co tak naprawfe czuje bo z jednej strony kocham meza tak bardzo i panicznie boje sie pozucenia a z drogiej strony nienawidze go. Z rodzicami mam bardzo ograniczone relacje.

Mam problemy z jedzeniem. Glodze sie czasmi. Tzn odmawiam sobie spozywania pokarmu przez kilka dni, mam wrazenie ze w ten sposob chce sie ukarac gdy w moim zyciu cos sie stanie a ja czuje ze to z mojej winny lub zapominam ze powinnam zjesc. Bardzo zadko odczuwam glod.

Okaleczam sie gdy nie radze sobie z problemami ktore mnie otaczaja.

Czesto mysle o tym ze wolalabym umzec i w ten sposob zaoszczedzic wszystkim moim bliskim cierpienia.

Czasami wybucham bez powodu, czuje zlosc ktora we mnie narasta.

Czy takie skrajne emocje w ktore popadam sa czyms normalnym czy to sa juz jakies zaburzenia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Już samo zaburzenia odżywiania kwalifikuje się do diagnozy i leczenia u psychiatry, z terapią i dietetykiem włącznie.
Dlatego koniecznie zacznij od psychiatry, zrób to dla siebie i dzieci.

Dlaczego uważasz, że małżeństwo rozpada się z Twojej winy, przez te zaburzenia, czy jest jeszcze coś innego?

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Zaburzenie odzywiania nie uwazam to za jakis duzy problem w moim zyciu poniewaz trzymam wage 51kg wiec jest to cos do opanowania. Problemy w malzenstwie mam z zupelnie innego powodu i tak jest to moja wina. Czy jest jakis psycholog z ktorym mozna sie dzisiaj skontaktowac? Ktos cos wie? Jestem w strasznym doluku i koniecznie musze znalesc jakiegos specjaliste z kim moge porozmawiac

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...