Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Poszukuję najlepszego reumatologa.


Gość zuuzka_96

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zuuzka_96

Witam, szukam najlepszej kliniki reumatologii W Warszawie a najlepiej jakby ktoś znał naprawdę dobrego lekarza reumatologa.
Może zacznę od tego, że lekarz potrzebny jest mojemu tacie, który od wielu lat boryka się z wieloma chorobami reumatologicznymi. Miał przeprowadzone dwie bardzo poważne operacje, podczas pierwszej operacji niestety został uszkodzony nerw, który doprowadził natomiast do uszkodzenia wzroku, jednak nie o to w tej wypowiedzi mi teraz chodzi. Doszło do drugiej operacji, podczas której wstawiono mojemu tacie sześć śrub, wiązało się to z ogromnym ryzykiem, ponieważ miał tylko lub aż 30% procent szans na to, że będzie chodził. Operacja udała się, nie był skazany na jazdę na wózku. Jednak teraz ciężko mu chodzić, lewa noga staje się sztywna i nie może nią normalnie ruszać. Chodzenie po schodach czy pokonanie dłuższego dystansu jest ogromnym problemem. Ma również problem aby poruszać rękoma, nie jest w stanie sam się ubrać czy podnieść nawet szklanki herbaty. Lekarz rodzinny poradził nam, żeby zmienić lekarza prowadzącego i kazał zacząć nam szukać pomocy w "jakiejś" prywatnej klinice reumatologii w Warszawie jednak nie poradził nam ani nie pomógł w wyborze dobrego i sprawdzonego reumatologa dlatego piszę tu z zapytaniem o naprawę dobrego lekarza, który zna się na swojej pracy. Lekarz reumatolog (jestem z Podlasia i też tu się leczymy a dokładniej Łomża i Białystok) sam się poddał i nie widzi sensu dalszego leczenia mojego taty, ponieważ uznał, że zrobił co w jego mocy.
Mam nadzieję, że znacie kogoś dobrego z tej dziedziny.
Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...