Skocz do zawartości
Forum

Tata mnie odwiedza a ja nie chce tak dalej zyc


Gość Sylwia 002

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sylwia 002

Co mam zrobic? Kocham mojego tate ale jak rodzica. On chyba tego nie rozumie bo obmacuje mnie jak mame. Co ja mam zrobic? Jak mu powiedziec ze to mi sie nie podoba? Boje sie powiedziec mamie zeby nie bylo znowu awantury i nie wyprowadzac sie znowu:( zle mi z nie wytrzymam:(tym. Ja juz dlugo

Odnośnik do komentarza

On dokładnie wie co robi, nawet nie zdajesz sobie sprawy, jaką robi Ci krzywdę. Masz ojca pedofia.
To się odbije na całym Twoim życiu, krzycz głośno, że nie ma Cię nie dotykać, mów mamie, zagroź, że powiesz wychowawczyni, jak to nie pomaga uciekaj z domu do skutku.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Ze strony www.złydotyk.pl

"Co robić?
Jeśli doświadczyłeś wykorzystywania seksualnego, przede wszystkim pamiętaj, że niczemu nie jesteś winien. Cokolwiek się stało, całą winę ponosi dorosły, który zrobił Ci krzywdę. Być może bałeś się (lub nadal się boisz) lub wstydzisz opowiedzieć o tym komuś dorosłemu. To zrozumiałe. Bardzo ważne jest jednak, abyś to zrobił. Zastanów się, komu z otoczenia możesz zaufać. Może to być na przykład rodzic, ktoś inny z rodziny, albo nauczyciel w szkole. Ta osoba z pewnością Ci pomoże."

Jest więcej stron na ten temat, czytaj i ratuj się dziewczyno, bo jak sama nic nie zrobisz, nikt nie będzie w stanie Ci pomóc.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...