Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Brak chęci


Gość Female98

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Female98

Mam problem, otóż od 3 lat jestem w związku. Jest to mój pierwszy chłopak. Między nami było różnie, raz gorzej raz lepiej. Jestem studentką a mój chłopak pracuje i widzimy sie co weekend. Od jakiegoś czasu on ciągle pokazuje mi, że chce czegoś wiecej. Jestem dziewicą, więc boje sie pierwszego razu ale to nie tylko to. Wcześniej mi nie przeszkadzało że mnie dotykal, bo wiadomo jak to chłopak. Bylo miło i przyjemnie. Ale teraz nie moge znieść tego że dotyka, klepie i maca mnie bez mojej zgody albo jego wzrok i teksty przez ktore czuje sie jak puszczalska mimo ze nigdy tego nie robilam. Gdy leżymy zawsze jego reka powedruje tam gdzie nie chce i caly wieczór mam zepsuty. Wie ze tego nie lubie a ciągle to robi a potem sie obraza. Zachowuje sie jak niewyżyty szczeniak. Zamiast pogadać i zrozumiec to traktuje mnie jak przedmiot. Gada nam sie dobrze ale czasem sprawia ze czuje sie jak idiotka mimo, że wiem że mam racje. Nie wiem czy ze mną jest coś nie tak czy po prostu moje uczucie do niego wygaslo. Nie jestem egoistka ale automatycznie odrzuca mnie gdy pomyślę jaki może być w łóżku. Boje sie, że kiedyś z innym facetem może być podobnie...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...