Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

dziewczyna zostawiła mnie bez powodu. co zrobić?


Gość załamanychłopak

Rekomendowane odpowiedzi

Gość załamanychłopak

Dziewczyna zostawiła mnie bez powodu i nic nie wyjasnila. Napisała mi sms że musimy się rozstać bo nie chce być ze mną. Nie chce ze mną mieć nawet kontaktu nie wiem co ja takiego zrobiłem. Nie chce się ze mną spotkać , nie chce rozmawiać a ja jestem załamany. Byliśmy ze sobą ponad 2 lata dla mnie to jest dużo bo dużo jej poświęciłem. Mialem z nią plany i wogóle ja cały czas o niej myśle. Do tej pory nasz związek był udany, nie było większych kłótni , nawet jak coś było nie tak to po godzinie czy dwóch znów było normalnie między nami. Dlatego nie rozumiem o co jej chodzi. Nigdy nie mówiła ze mnie zostawi. Ja juz od tego wariuje juz pisałem czy mnie zdradziła to się wyparła i twierdzi ze kocha ale że nie może być ze mną. Z tą zdradą to już tak wypaliłem bo wiem że to nie w jej stylu. Ja pisze dzwonię a ona odpisze mi z raz na dzień albo wcale i jest cisza. I nie chce powiedziec dlaczego. Aby reaguje jak jej pisze , że zaczynam pić albo że pije. I jak napisałem dzisiaj że jadę na imprezę się upić i zapomnieć zrobiłem to w nerwach to wysłała mi smutną buźkę . Bez niej nie mam ochoty na imprezę. Raz odebrała telefon to się popłakała. Nie chce zachowywać się jak dręczyciel ale ja nie mogę sobie w domu miejsca znaleźć przez tą sytuacje. Chciałbym ją zobaczyć bo brakuje mi jej. W głowie mam różne myśli. Myślałem że może coś jej się stało ale to po co by mnie unikała jak jestem jej chłopakiem. Numeru mojego nie zablokowała mimo że nie daje jej spokoju to co to może oznaczać? Chciałem pójść do niej ale nie dogaduje się z jej rodzicami bo są dość dziwnymi ludźmi i moja dziewczyna nie ma z nimi dobrego kontaktu a co tym bardziej ja. Nawet mi się nie chce chodzić do pracy. Chce ją odzyskać co mam dalej robić? Pomóżcie

Odnośnik do komentarza

Ostatnio pisała dziewczyna, która wypisz, wymaluj tak samo postąpiła.
Zerwała z chłopakiem, którego niby kocha, nawet tu nie dała się namówić, dlaczego.
Tak więc nie oczekuj, że będziemy gdybać, co za widzimisię ma Twoja była dziewczyna, była póki co,
bo to mija się z celem.

Umów się w neutralnym miejscu, na to zawsze znajdziesz sposób, nie ustępuj dopóki nie wyjaśni.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...