Skocz do zawartości
Forum

Pominięcie pierwszej tabletki po przerwie między blistrami


Gość Pinki123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,
Każde opakowanie tabletek V. zaczynam we wtorek o 21. Niestety zapomniałam zażyć pierwszą tabletkę z blistra i wzięłam ją dopiero w środę między 15, a 16, o 21 wzięłam normalnie drugą tabletkę z blistra. (tabletki biorę już 1,5 roku!) Do stosunku doszło w czwartek późnym wieczorem, jednak zabezpieczyliśmy dodatkowo prezerwatywą. Obawiam się jednak, że jakimś głupim i nierealnym przypadkiem mogło dojść do zapłodnienia, choćby w chwili gdy partner na moment dotknął członkiem moich okolic intymnych na długo przed wytryskiem. Wiem, że panikuję jak niedouczona nastolatka, ale coś mi się w główce poprzestawiało i się martwię. Proszę o odpowiedź eksperta, jak duże jest ryzyko w takim przypadku?

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny.
Mam taki dylemat. Też zapomniałam wziąć pierwszej tabletki z nowego opokowania, z tym że biore daylette (24+4). Zastanawiam się jakie jest prawdopodobieństwo, że moge być w ciąży. Ostatni stosunek podzas, którego partner skończył we mnie odbył się w drugim dniu przerwy. Natomiast okres dostałam w dzień kiedy powinnam wziać nieszczęsną tabletkę. Nie spotkałam się z tym aby która kolwiek z dziweczyn wspomniała o okres. Pomóżcie. Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Gość proszeododpowiedzM93

Witam, ostatnia tabletke antykoncepcyjna zawsze przyjmuje we wtorek, a pierwsza w srode. Niestety pierwszy raz od dluzszego czasu (okolo rok) wzielam pierwsza tabletke za pozno. Mianowicie zamiast w srode o 22 wzielam ja w czwartek o 17. Kolejna przyjelam w czwartek o 24. Kiedy bede znowu w pelni zabezpieczona? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...