Skocz do zawartości
Forum

Czy sperma w jacuzzi może doprowadzić do zapłodnienia?


Gość w...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bylam wczoraj w jacuzzi z moim facetem niestety wydaje mi sie ze para siedzaca przed nami wlasnie skonczyla uprawiać sex. Po kapieli podzlismy pod prysznic niestrety nie pamietam czy dobrze umylam krocze. Chwile później kochalismy sie w szatni wiem ze nie powinno się w takich miejscach ale naszla nas ochota. Moje pytanie brzmi czy jakbym nie podmyla sie dobrze to czy jest ryzyko zajscia w ciaze ze spermy z jacuzzi jezeli taka tam byla? Czy w wodzie plenikki gina i raczej noe ma mozliwoaci ze cos zostalo na moim kroczu i cLonek mojego faceta to wprowadził?

Odnośnik do komentarza

Raczej jest to niemożliwe, z racji chloru w jacuzzi oraz innych dezynfekujących substancji. Ponad to temperatura jest zbyt wysoka. Jeśli stosujesz antykoncepcję to nie bój się o ciążę. Jak kochaliście się bez zabezpieczenia to możliwość jest i to duża. W dzień spodziewanej miesiączki zrób test i się przekonasz. Kontroluj również swoje cykle- jeśli chcesz współżyć bez żadnego zabezpieczania się. Ja od wielu lat stosuje komputer cyklu myway, który precyzyjnie wyznacza moje dni płodne i wówczas wiem, że muszę się zabezpieczać. Swój komputer kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...