Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Ktoś pomoże?


Layos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam dosyć duży problem mianowicie z czerwienieniem się twarzy.. Jest to bardzo frustrujące, gdyż upośledza moje życie w takim stopniu, że wycofuje się nie raz z imprez, spotkań z znajomymi i w dużej mierze też z nawiązaniem kontaktu z płcią piękną. Jestem bardzo nerwowy, mam problem z poceniem się. Nie wyobrażam sobie życia teraz, bo głupie spotkanie z znajomymi na piwie, wtedy mnie zalewa pot i głupie uczucie, że wszyscy się na mnie patrzą bo boję się, że jestem czerwony na twarzy. Dochodzą też mocne bicia serca. Podejrzewam, że to nerwica lękowa.. czytałem dosyć sporo o tym i pisali właśnie też, że to jest spowodowane dużym stresem w dzieciństwie. Właśnie też nie miałem zbytnio kolorowego dzieciństwa i do tego dochodzą nie udane związki. Mój ojciec jest cholerykiem, szybko się denerwuje, przez ostatnie laty nie pracuję i wszystkiego się w domu czepia i ciągle wmawiał, że z niczym nie dam rady. Myślałem nad tabletkami na uspokojenie.
Problem z czerwonymi "plamami" ciągnie się od gimn.
Myślałem, nad zabiegami laserowymi, żeby usunąć te rumieńce. Pytanie czy to pomoże...?

Odnośnik do komentarza

Cześć. Na swoim przykładzie powiem że dostaje plam, czerwonych plam na całym ciele. W tej chwili wiem że jest to spowodowane zbyt wysokim ciśnieniem krwi w organizmie. Udaj się do lekarza, przedstaw mu problem. Najprawdopodobniej przepisze Ci leki które wyrównają Ci ciśnienie i ten problem zniknie ( musisz ograniczyć alkohol ) .

Odnośnik do komentarza

Gabinet medycyny estetycznej będzie najlepszym miejscem, gdzie wszystkiego się dowiesz, na pewno leczenie jest wielotorowe, niełatwe i na pewno drogie, a efekt pewnie nie do końca zadowalający.
Do tego psychoterapia by Ci się przydała.
Czy ten rumień występuje u Ciebie tylko w sytuacjach stresowych, bo znałam faceta, który z wiekiem cały czas miał rumień na policzkach, jeden jego syn też ma takie początki, więc myślę, że to są predyspozycje genetyczne.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...