Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Bardzo wstydliwy i krępujący problem.


Gość Jak2345

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 24 lata i mam dość wstydliwy problem.Otoż zaczeło się to w tamtym roku, podczas egzaminu teoretycznego na prawo jazdy na motor.Egzamin wiadomo nerwy siedze na stanowisku rozwiązuje egzamin i nagle poczuwam nagłe parcie na prącie.Na początku wytrzymałem ale po chwili popuściłem.Plama na majtach i spodniach.Masakra.Potem do takich sytyacji nie dochodziło.Aż do grudnia tamtego roku podczas kolejnego egzaminu tym razem w pracy to samo.Od tamtego czasu czyli jakis miesiac tak się przejełem i wszedło mi to do głowy że odczuwam cały czas parcie na pracie.A jesli gdzies wyjde np do kina tam gdzie dużo ludzi to wydaje mi się ze nie wytrzymam i wychodze.Na początku miałem to tylko podczas dużego stresu np.egzaminy i potem zapominałem ,normalnie życie, teraz prawie cały czas oprócz domu,tam mniej.To raczej problem z głową niż urologią.Co robić?

Odnośnik do komentarza
Gość pytanieeeee

parcie na prącie takie, że popuszczasz mocz , czy spermę?
I w tym i tym przypadku uchronią cię specjalne męskie pampersy. Wal do apteki. Mój znajomy jadąc na jakieś sympozjum stojąc w kolejce samochodowej zlał się i musiał zawrócić do domu zmienić garnitur. Od tamtej pory wozi w samochodzie kaczkę urologiczną.

Odnośnik do komentarza

koniecznie idź do urologa, bo częstomocz może być wynikiem gruczolaka w prostacie, ueolog zrobi USG i potwierdzi/wykuczy. Poza tym, ponoć już są jakieś leki na te dolegliwości i urolog przepisze.Często reklamują w TV, dla kobiet.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...