Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak sobie radzić przy nerwicy...


Gość Lessi120

Rekomendowane odpowiedzi

Jak radzić sobie z atakami nerwicowymi. Od kilku dni mam dużo stresu A dzisiaj to chyba że mnie schodzi . Mam ciągle mdłości uczucie wzdęcia jakieś kilgotanie w klatce. Drgawki w środku po lewej stronie. Bóle głowy straszne leki bóle pleców. Ciężko mi się oddycha i mam uczucie jakby ten tlen nie dochodził tam gdzie powinien czyli do serca i wogule. Czuję taka ciężkości że boję się że zaraz przestanę oddychać.. Boję się że mam zawał albo przed zawał... Nie radzę sobie boję se zaraz stracę kontrolę nad sobą i umrę.. Nie wiem jak sobie poradzić strasznie się boję. POMOCY.. Mam 23lat

Odnośnik do komentarza

Dodam że nie mogę jeść bo jak zjem to zaraz chce mi się wymiotować i mam uczucie jak bym bardzo dużo zjadła a jem bardzo mało bo nie mogę... Boję się że naprawdę coś mi jest. I jeszcze ten ucisk w głowie powoduje że mam wrażenie że zaraz naprawdę umrę.. Takie uczucie jak bym była wklatce i wśródku świrowala że zaraz stracę nad sobą kontrolę i coś mi się naprawdę stanie i sobie z tym nie poradzę Ten strach mnie dobija...

Odnośnik do komentarza
Gość Stefcia23

Najłatwiej powiedzieć lecz się. Ja się lecze A i tak nie jest super w 100%. Autorko doskonale rozumiem co czujesz, ja przechodziłam piekło. A taki stan gdzie czułam duszności potrafił trzymać tydzień gdzie leżąc musiałam się podnosić i łapać oddech bo czułam, że się dusze... niestety prawda jest, że bez leków nawet psychotropowych ciężko jest samemu pozbyć się tego napięcia. Tym bardziej, że jest różnica atak jednorazowy i ten który trzyma kilka dni.
Na pewno nie siedź sama, to potęguje to uczucie. Najlepiej pójdź z kimś na spacer, wolno, pogadaj o pierdolach tak żeby zająć głowę czymś innym. Musisz sobie wbić do głowy, że " to tylko nerwica, głupia głowa która atakuje, ale ze nic Ci złego nie zrobi " mów sobie to nawet, Że " nic mi nie zrobisz cholero " itp może to śmiesznie brzmi Ale to też jest w stanie pomóc. Moja mama w ten sposób poradziła sobie bez leków.
No i przede wszystkim idź do lekarza. Mi psychiatra dał leki i może nie jest super, ale tak z 60% może 70% jest lepiej :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...