Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Co robić w takiej sytuacji


Rekomendowane odpowiedzi

Mam okropne bóle głowy , do tego czuje wtedy duży puls w miejscu bulu gdy prubuje chodzić ale żadko mogę przy nich się wogóle poruszać bo ból się nasila przez to , cały czas jestem w fatalnym stanie psychicznym, wkońcu w ostateczności postanowiłem poprosić kogoś o zadzwonienie po pogotowie ale nikt nie chce tego zrobić, nie posiadam telefonu i nie mam żadnej możliwości jego zakupu, sam nie mam odwagi wyjść poza ogród a co dopiero iść 25km do miasta, po 4 tygodniach szukania rozpaczliwie ratunku przypomniała mi się ta strona na która kiedyś trafiłem przypadkiem

Odnośnik do komentarza

Jesteś niepełnosprawny?
Masz internet, a nie masz telefonu, dlaczego?
Dlaczego nikt nie chce zadzwonić, z kim mieszkasz?
Jeśli nie możesz wychodzić z domu, a potrzebujesz pomocy lekarskiej, to nie na pogotowie tylko należałoby zamówić wizytę domową, czyli zadzwonić do swojego ośrodka zdrowia.
Nie wierzę, że nikt Ci w tym nie pomoże.
Z kim mieszkasz?

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

ka-wa

Jesteś niepełnosprawny?
Masz internet, a nie masz telefonu, dlaczego?
Dlaczego nikt nie chce zadzwonić, z kim mieszkasz?
Jeśli nie możesz wychodzić z domu, a potrzebujesz pomocy lekarskiej, to nie na pogotowie tylko należałoby zamówić wizytę domową, czyli zadzwonić do swojego ośrodka zdrowia.
Nie wierzę, że nikt Ci w tym nie pomoże.
Z kim mieszkasz?

Nie mam bo liczyłem że ktoś mi pomoże z rodziny czy nawet z internetu.

Jak jestem poza domem conajmniej kilka godzin wtedy jest dużo lepiej ze mną wiec niepotrzebna bedzie tu bedzie jakas wizyta lekarza.

Odnośnik do komentarza

Masz silne bole glowy i to jest twoj problem...tak ?
To musisz isc do lekarza, zeby znalesc przyczyne. Na wsiach tez sa osrodki zdrowia . Jesli nie ma w twojej miejscowosci, to sprawdz w ktorej jest,bo intetret masz przeciez. Bez niego ,tez wszyscy mieszkancy, wiedza gdzie jest ich przychodnia rejonowa, bo ludzie sie lecza, jesli tego nie wiesz.
Dlaczego sam nie mozesz pojsc, czy tez pojechac do lekarza.?
Cierpisz na fobie spoleczna czy co innego ci nie pozwala.?

Odnośnik do komentarza

~no tak
Masz silne bole glowy i to jest twoj problem...tak ?
To musisz isc do lekarza, zeby znalesc przyczyne. Na wsiach tez sa osrodki zdrowia . Jesli nie ma w twojej miejscowosci, to sprawdz w ktorej jest,bo intetret masz przeciez. Bez niego ,tez wszyscy mieszkancy, wiedza gdzie jest ich przychodnia rejonowa, bo ludzie sie lecza, jesli tego nie wiesz.
Dlaczego sam nie mozesz pojsc, czy tez pojechac do lekarza.?
Cierpisz na fobie spoleczna czy co innego ci nie pozwala.?

Tak.
Nie ma na wsi takiego czegoś u mnie.
Nie wiem, czuje jakiś wstyd że robie coś nie normalnego.
Nikt mnie nie zawiezie tam to wiem na 100% już, dlatego tu pisze żeby ktoś zadzwonił albo znalazł szybko jakieś inne rozwiązaie

Odnośnik do komentarza

Sluchaj...dzis jest sobota, jutro niedziela ,a potem tylko poniedzialek i nowy rok. Wszystko jest zamkniete do srody.Tylko pogotowie dziala, ale oni nie przyjada do bolu glowy. ! Twoja wies nalezy do jakiejs poradni zdrowia na 100 procent. Podaj jej nazwe i wojewodztwo to ci znajde.
Czego ty sie wstydzisz, to ja nie wiem. Dziwny jestes.

Odnośnik do komentarza

~no tak
Sluchaj...dzis jest sobota, jutro niedziela ,a potem tylko poniedzialek i nowy rok. Wszystko jest zamkniete do srody.Tylko pogotowie dziala, ale oni nie przyjada do bolu glowy. ! Twoja wies nalezy do jakiejs poradni zdrowia na 100 procent. Podaj jej nazwe i wojewodztwo to ci znajde.
Czego ty sie wstydzisz, to ja nie wiem. Dziwny jestes.

Jedyne co jest to apteka i urząd gminy

jestem z Lubelskiego , powiat Świdnicki gmina Mełgiew

Odnośnik do komentarza

To jakaś podpucha chyba
Dorosły facet nie ma nikogo z rodziny znajomych żeby mu pomogli tylko ktoś z internetu ma mu załatwić nawet nie wiadomo co
Przecież nikt z sieci nie może zadzwonić za niego na pogotowie ani zawieźć do punktu pomocy świątecznej
Głupich chyba szuka
Może z nudów
Nawet te niejasne nie trzymające się kupy odpowiedzi o tym świadczą

Odnośnik do komentarza

Jesteś tu anonimowy, więc nie ma sensu pisać na priv, tym bardziej, że nikt tu z nas nie może Ci pomóc.

Nikt obcy nie zadzwoni na pogotowie i nie weźmie odpowiedzialności za wezwanie karetki do osoby nieznanej.
Nawet by nie przyjęto zgłoszenia, więc nie kombinuj, tylko sam zadzwoń na 112
Nie wierzę, że nie masz w domu żadnego telefonu, a jeśli nawet to idź do sąsiada.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

ka-wa
Jesteś tu anonimowy, więc nie ma sensu pisać na priv, tym bardziej, że nikt tu z nas nie może Ci pomóc.

Nikt obcy nie zadzwoni na pogotowie i nie weźmie odpowiedzialności za wezwanie karetki do osoby nieznanej.
Nawet by nie przyjęto zgłoszenia, więc nie kombinuj, tylko sam zadzwoń na 112
Nie wierzę, że nie masz w domu żadnego telefonu, a jeśli nawet to idź do sąsiada.

Swojego nie mam, pisałem że sam nie pójde, chyba nie dociera tu do nikogo że pisze tu bo nie mam innego wyjścia. Wszystkiego nie mogę publicznie pisać więc licze że mi odpowiesz co może mi bardzo pomóc.

Odnośnik do komentarza

ka-wa
Nie wiem co może Ci pomóc, samo może przejdzie, jeśli masz to stosuj tabletki przeciwbólowe.

Co jesz skoro nie możesz na wyjść nawet do sąsiada? Kto Ci robi zakupy?

Jest coraz gorzej więc na jakieś cuda nie licze. Rodzice.
Jednak nalegam żebyś przeczytała to co napisałem ci na PW, bo wszystkiego tu nie napisze żeby mieć problemy przez to.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...