Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Czy on nic do mnie nie czuje?


Rekomendowane odpowiedzi

Na początku listopada poznałam fajnego chłopaka przez internet. Niestety spotkaliśmy się dopiero 4 razy, bo on mieszka dosyć daleko. Dodam, że był już u mnie, ja u niego też i zdążyłam poznać jego rodziców. Codziennie dużo ze sobą piszemy i częściowo podzielamy nasze zainteresowania. Spodobaliśmy się sobie już od pierwszego spotkania, kiedy pierwszy raz mnie pocałował. Później tych pocałunków było więcej. Jednak teraz się boję, że on może trochę udawać takiego zakochanego. Bo co z tego, że okazujemy ciepłe gesty skoro parą nie jesteśmy, a spotkaliśmy się już 4 razy. On był już w 3 związkach, w które wchodził szybciej. Kiedy zapytałam jak wyobraża sobie naszą przyszłość stwierdził, że będziemy albo bliskimi znajomymi albo parą to czas pokaże i że nie zerwie kontaktu cokolwiek by między nami zaszło. Myślicie, że nie podobam mu się wystarczająco i nie jest pewien swoich uczuć?

Odnośnik do komentarza

Wyślij mu selfie z nóżką, najlepiej na obcasikach i zapytaj go w ten sposób Czy Ty nic do mnie nie czujesz?
Następnie kiedy skonsumujecie Waszą znajomość zapytaj czego on dalej oczekuje- czy to tylko jednorazowa przygoda, czy spotkacie się jeszcze kilka razy np. w ciągu następnego półrocza, czy będziecie tworzyć konkubinat, czyli zamieszkiwać razem itd. Wszystkie kwestie ustalajcie wspólnie, ale punkt po punkcie jak w umowie, żeby uniknąć życia w iluzji i w gruncie rzeczy nieuzasadnionych pretensji. Na coś się umówcie, zwłaszcza skoro ma być tak nowocześnie.

PSALM 91

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...