Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Tabletki powiększające piersi


Gość Esmerelde

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może brał takie tabletki ? Ostatnio mignęła mi ich reklama i chociaz lubię swój biust to nie ukrywam, ze jakby dałoby się go powiekszyć to bym sie na pewno nie obraziła :) Zastanawiam sie jednak czy jest to możliwe. Sama używalam kilku balsamów na powiekszanie piersi ale efektów nie zauważyłam.

Odnośnik do komentarza

No to nic dziwnego, że nie podziałały. Jesli chodzi o eveline to ich balsamy do biustu maja najgorsy skład z jakim kiedykolwiek się spotkałam. W skłądzie na pierwszym miejscu parafina i nie ma tam substancji, które mogłyby rzeczywiście ujędnić biust.Poza tym wydaje mi się, ze o wiele lepsze działanie na ujędrnienie biustu i jego powiekszenie mają tabletki niż kremy. Kremy jedynie wspomagająco ( tak aby nie robiły się na biuście rozstępy, które mogą wyniknąć z powiekszania biustu). Brałam tabletki perfect bust. Przez jakieś 3 miesiące . Biust powiekszyl się o ponad rozmiar z b do niewielkiego c. A kupowałam w sieci.Jak wpiszesz sobie nazwę w google to Ci wyskoczy na pewno wiele miejsc, w których mozna to dostać.

Odnośnik do komentarza

Dobre pytanie bo sama się nad tym zastanawiałam jak pod koniec trzeciego miesiąca odstawiałam tabletki.Brałam pod uwagą to, że moja radość mogła być zbyt wczesna oraz biust po prostu się zmniejszy, jednak nie. Jak urósł taki jest :)

Odnośnik do komentarza

Próbowałam kiedyś takich tabletek na powiększanie piersi jednak nie pomogły. A brałam je przez miesiąc.Nie wiem, może niektórym dziewczynom to pomaga, sama jednak nie byłam taka szczęściarą oraz mi zabieg totalnie nie pomógł....

Za to polecam lifting piersi za pomocą własnego tłuszczu. Zdecydowałam sie na coś takiego i jestem osobiście bardzo zadowolona z efektu. Zabieg jest bardzo naturalny tak więc wszystko się ładnie u mnie przyjęło.Jednoczęsnie nie mam implantów w biuście, które mogą powodować efekty uboczne. Wykonywałam w klinice Magnuccy w Katowicach. Daję kontakt na stronie https://klinikamagnuccy.pl/piersi-implanty-lifting-przeszczep-tluszczu-2/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...