Skocz do zawartości
Forum

Czy jestem w ciąży?


Gość Problem_xxx

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Problem_xxx

Witam!
Mam 14 lat, kilka dni temu masturbowałam się wibratorem, niestety od pewnego czasu zaczełam obawiać się ciąży, ponieważ zauważyłam, że mam większe i twardsze piersi jak i kolor sutków się zmienił (na piersiach pojawiło się również więcej rozstępów), jak również zaobserwowałam u siebie niewielkie plamienie koloru różowego (nie trwało ono nawet dzień), a nastepnie doszły pewne upławy, bądź śluz (ma on kolor biało-kremowy). Dodatkowo pobolewa mnie brzuch, lecz ból nie jest zawsze dla mnie odczuwalny. Miesiączke ostatnio miałam ok. 3 tyg. temu ale już dziś kupiłam dwa testy ciążowe (jeden z nich użyłam dziś popołudniu i wynik wyszedł mi negatywny).
Czy moge być obecnie w ciąży, czy moje obawy są słuszne? Jak powiedzieć o tym rodzicom, czy w takim przypadku należy umówić się na wizyte do ginekologa? Czy test który wykorzystałam jest wiarygodny? Czy powinnam wstrzymać się z wykonaniem testu do czasu przewidywanej miesiączki i jaki rodzaj najlepiej zakupić, a następnie zastosować?
Chciałabym prosić o jak najszybszą odpowiedź, a przyznam szczerze, iż bardzo się stresuję oraz moje myśli o tym nie dają mi spokoju. Zdążyłam już przeczytać różne artykuły oraz wiele innych informacji ciążowych, choć mimo wszystko chciałabym otrzymać opinie od osoby posiadającej wiekszą wiedze na ten temat ode mnie, która mogłaby mi pomóc.
Z góry dziękuje za udzieloną odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Gość TwojaPrzyjaciółka

Wibrator nie jest w stanie cie zapłodnić. Twoje objawy mogą świadczyć o nadchodzącej lub trwającej owulacji. Masz 14 lat więc współżycie seksualne może być karane. Jednak jeśli do niego dojdzie, dobrze byś wiedziała kiedy masz dni płodne, a kiedy nie. Kup sobie tester owulacji ze śliny afrodyta. Będziesz wówczas spokojniejsza, a i twoje cykle może się unormują- jak wyeliminujesz źródło stresu. Możesz go kupić na stronie sklepu naturalnaplodnosc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...