Skocz do zawartości
Forum

Dwie miesiączki w ciągu jednego miesiąca


Gość carolajjn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . A wiec moj problem dotyczy tego,że na poczatku tego
miesiaca dokladnie 3 wrzesnia dostalam miesiaczke , wsumie
bylam dosyc zdziwiona gdyż spóźniła się ona o 3 dni jednak bardzo tym sie nie przejmowalam poniewaz w ostatnim czasie czesto mi sie to zdarzalo . Zaniepokoilo jednak mnie to ,ze dwa dni temu dokladnie 13 wrzesnia dostalam po raz kolejny krwawienia -tutaj juz z bolem jajnikow i nadwrazliwoscią piersi . Kilka dni przed pierwssza miesiaczka mialam infekcje pochwy ale niesttety nie zdazylam pojsc do ginekologa gdyz wlasnie dostalam okresu . Zaopatrzylam sie sama w maść i objawy przeszly . Chcialabym zapytac czy ze mna wszystko w porzadku? i jakie moga byc tego przyczyny ? dodam ,że mam 20 lat i ryzyko ciazy jest zerowe gdyz odbylam tylko jeden stosunek ( z zabezpieczeniem ) ale bez wytrysku. Prosze o szybka odpowiedz . Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza

jesli masz infekcje pochwy to mozliwe ze dostalas krwawienia miedzyokresowego, moze zaleczylas objawy infekcji ale problem sie rozwija dalej i musisz i tak i tak pojsc z tym do ginekologa. Bol jajnikow i nadwrazliwosc piersi sugeruje ze cos sie dzieje, tk samo jak to ze ostatnio rozregulowal Ci sie okres. Sprawdz czy nie masz nadżerki, jakiejs grzybicy itp. Ale powinnas moim zdaniem powiedziec o tym lekarzowi, zawsze warto to sprawdzic

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza

Jeżeli z całą pewnością możesz wykluczyć ciążę, to jedno z krwawień należy uznać za krwawienie śródcykliczne, które bezwzględnie powinno być skonsultowane z Twoim ginekologiem. Wizyta ta jest tym bardziej wskazana, iż niedawno przeszłaś stan zapalny pochwy i nie masz pewności, czy udało Ci się całkowicie wyeliminować chorobotwórczy patogen.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...