Skocz do zawartości
Forum

Plamienie zamiast okresu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż niedawno przeżyłam swój pierwszy raz z chłopakiem, zabezpieczaliśmy się i na dodatek chłopak nie skończył we mnie, przypuszczam że wtedy zaczynały mi się dni płodne. Do kolejnego zbliżenia doszło tydzień po owulacji ale nie był to dokończony stosunek , która najpradoodobniej miała miejsce w wyznaczonym terminie obserwujac po wydzielinie. 2 dni temu powinnam dostać okres A zamiast tego w pierwszy dzień pojawiła się brązowa wydzielina z odrobiną krwi, kolejnego dnia mialam krwawienie ale bardzo skąpe i dzisiaj na wkladce higienicznej mialam tylko odrobinę braowej wydzieliny , dodam że mam bardzo nieregularne miesiączki, poprzedni okres mialam wywołany gdyż zanikł mi na 4 miesiące ale był starsznie obfity. Tydzień przed spodziewanym okresem w tym miesiącu bolał mnie strasznie brzuch, mialam również lekkie problemy trawienne. Bardzo proszę o wypowiedzi, martwię się, ponieważ nigdy nie miałam czegoś takiego. Czytałam wiele artykułów i większość mówi że to początki ciąży.. Ale skoro partner nie kończył we mnie i na dodatek się zabezpieczaliśmy to moim zdaniem nie ma szans na zajście.
Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza

witaj lola12; powiem tak jeśli jesteś pewna zabezpieczenia to o ciążę raczej nie powinnaś się martwić; z tego co piszesz to tu raczej wizyta u ginekologa by się przydała; ja też miałam nieregularne miesiączki i nigdy nie byłam pewna tych dni płodnych, niepłodnych dlatego kiedy ginekolog stwierdził, że nic złego się nie dzieje, że taki organizm to przepisał mi antykoncepcję; teraz mam wszystko jak w zegarku, też znacznie mniej obfite są te krwawienia, no i jestem zabezpieczona;

Odnośnik do komentarza

ja mam znów bardzo obfite miesiączki, do tego nieregularne ale nigdy nie stosowałam żadnej antykoncepcji, chociaż kiedyś już miałam zamiar zapytać ginekologa jak byłam na wizycie; na tę chwilę mój chłopak używa prezerwatyw;
a ty martyna01 co stosujesz?

Odnośnik do komentarza

dziewczyny ja stosuję belarę, dwuskładnikowe tabletki z małą dawką hormonów; organizm dobrze je toleruje, a ja mam zwyczajnie mówiąc spokój; polecam wizytę u ginekologa, możecie go o wszystko wypytać; a co do prezerwatyw, to też za nimi nie przepadałam; zawsze gdzieś w głowie siedziało, czy coś się nie wydarzy;

Odnośnik do komentarza

Pomyśl nad jakaś antykoncepcją. Ja od wielu miesięcy stosuje komputer cyklu myway. Jest to naturalna antykoncepcja i w dni płodne jeśli nie chcesz być w ciąży musisz się dodatkowo zabezpieczać. W przypadku nieregularnych cykli jest on bardzo dobrą metodą do kontroli owulacji. Ja swój kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...