Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Czuję się mało męski, bo nie chodzi mi o sam seks


Gość gerse

Rekomendowane odpowiedzi

Mówiąc prosto, najważniejsza jest dla mnie bliskość emocjonalna, intymność traktuję jako jej wyrażanie i mam olbrzymie wewnętrzne opory przed seksem dla sportu. Z jednej strony mam świadomość, że to niby zaleta, ale gdzieś tkwi przekonanie, że z takim podejściem będę postrzegany jako pantofel, wazeliniarz itd.

Odnośnik do komentarza

Ja mam znów naodwrot
Nie potrafię nawiązywać relacji z facetami zawsze miałam opór przed płcią przeciwną..Bałam się że się zbłaznie w ich oczach..Ciągle mi się wydaje że jestem za głupia,za nudna,za mało atrakcyjna by jakiś facet chciał wiązać ze mną przyszłość.. Dlatego też nigdy nie byłam w związku..Czasem się umawiam na randki,ale zaczynają się one zazwyczaj w knajpie i kończą na pieszczotach...Boje się odrzucenia, dlatego stąpam tam gdzie wiem gdzie lód jest twardy i się nie złamie czyli nie angażuje się, nie umiem, jedynie wyobrażam sobie faceta w kategorii łóżkowych..Nie potrafię sobie wyobrazić jak to jest jechać z facetem na wakacje,isc na kręgle,porobić coś we dwójkę..Ja nie jestem komunikatywna nie potrafię okazywać emocji .Ale paradoksalnie wole się pomiziać z facetem po którymś piwie ,niż spędzić jakoś aktywnie czas i dać się poznać..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...