Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Psychicznie dziwnie się czuję


Gość Mongol

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczęło się wszystko od tego że zaczołem palić zielsko , na początku nie winne gram na jakis czas, potem przełożyło się to na codzienne regularne palenie w średnich ilościach przez 2 lata czasu. przestałem palić i odczuwam lekkie nie dowartościowanie się, stałem się spokojny, a byłem zawsze pełny energii, dalej jestem pewny siebie ale to już nie to samo ogółem dziwnie się czuję psychicznie ciężko to opisać.

Odnośnik do komentarza

Często "trawka" i jej działanie jest bagatelizowane, ponieważ zalicza się ją do tzw. narkotyków miękkich. Niestety, palenie marihuany, która niejednokrotnie jet zanieczyszczona, może prowadzić do różnych nieprzyjemnych konsekwencji psychologicznych. Często wśród osób, które długotrwale paliły "zioło", obserwuje się zespół apatyczno-abuliczny. Jest to stan takiej bierności, braku aktywności i chęci do jakiegokolwiek działania. Nastrój jest również przyćmiony. Osoby płycej przeżywają zarówno smutek, jak i radość. Możliwe, że początki takiego stanu pojawiły się u Ciebie? Mam nadzieję, że nie wrócisz już nigdy do trawki, a Twoje samopoczucie z czasem się poprawi. By "wypłukać" THC obecny w marihuanie potrzeba trochę czasu. Pamiętaj o zdrowej diecie i pij dużo niegazowanej wody mineralnej. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...