Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jestem przegrywem


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam na imię Łukasz, mam 19 lat.

Jestem można powiedzieć typowym przegrywem, nie mam dziewczyny, znajomych, żadnych zainteresowań, większość, ba cały wolny czas spędzam w sieci.

Szczerze mówiąc mam tego dość, uświadomiłem sobie kilka spraw, że uzależniłem się od internetu, spędzam w nim za dużo czasu, głównie jak już z kimś rozmawiam to przez internet. Jestem strasznym leniem jak już wspomniałem wyżej nie mam żadnych zainteresowań, chciałbym coś w końcu zmienić, poznać kogoś, mieć jakiś znajomych, może i nawet znalezc sobie jakąś dziewczynę, ale nie mam pojęcia od czego zacząć.

Nie skończyłem szkoły średniej, teraz staram się to nadrobić, poszedłem do liceum zaocznego (pierwsze zajęcia mam w sumie jutro) myślę, że to jest jakiś krok, aby wyjść, że tak powiem do ludzi.

Opiszę jeszcze coś, miałem iść do fryzjera, aby się obciąć, w sumie byłem w drodze, byłem już przy wejściu, ale koniec końców nie wszedłem tylko zawróciłem do domu, sam nie wiem z jakiego powodu, czy ze strachu przed nie wiem czym, czy coś innego. Tak samo było kiedy szedłem do klubu gier planszowych(wiecie, chciałem znalezc sobie jakas aktywnosc poza domem) w sumie byłem już na miejscu, miałem wejść, ale się wróciłem i nie poszedłem.

Ta samotnośc mnie w sumie dobija, czasem nawet coś powiem sam do siebie (nie, nie prowadzę jeszcze em dialogu jakby ktoś koło mnie był)

Możecie mi dać jakieś rady co mam zrobić, aby kogoś poznać? Znalezc jakieś zainteresowania, czy coś, oraz kilka rad jak wyjśc z uzależnienia od internetu (nie jest ono jakieś wielkie, tak mi sie wydaje, ale nie wiem)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...