Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Co robić, gdy rodzice mnie ograniczają?


Gość g...l

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie pisze pisze w takiej srawie mam 27 lat mieszkam z rodzicami od 5 lat jestem w zwiazku z duzo starszym od siebie partnerem ale bardzo sie kochamyy i zalezy nam na sobie moji rodzice go nie akcteptuje ale wtracaja sie we wszystko do niego zabraniaj zeby do mnie przychodzil albo robia nazkazy mnie i siostrze ze mozemy sie spotykac z chlopakami 2 razy w tyg tylko my nie mamy po 16 lat zeby nam robili takie wiezienie nam tez nalezy sie swoboda jestesmy penoletni a oni zachowuja sie jak bysmy byli dziecmi i nas strasznie ograniczaja co mam robic w takiej sytacji

Odnośnik do komentarza

Faceta do domu nie sprowadzać, bo to dom rodziców i jesli on im się nie podoba i nie mają ochoty go oglądac to mają takie prawo.
O facecie i Waszych wspólnych sprawach nic nie opowiadac rodzicom, bo skoro się nie podoba, to co by nie zrobil to i tak będzie żle.

Wychodzisz pewnie do pracy a po pracy ukladaj sobie poza domem czas jak umiesz i chcesz, choc rodzice pewnie będa marudzili. Jesli będa marudzic za duzo to po prostu wynajmij pokój na mieście- jesli pracujesz to powinnas dac radę.

Zastanów się czy część niekorzystnych uwag o partnerze z ust rodziców nie jest prawdą, bo może to Twoje zakochane oczy nie widzą oczywistości.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...