Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Wyczuwam emocje innych osób


Gość Deina7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 33 lata i od jakiegoś czasu towarzyszy mi dość niecodzienna sytuacja. Coraz częściej potrafię wyczuć emocje innych osób. Nie zawsze tak się zdarza i nie u każdego je wyczuję. Jednak jak już nastąpi taka sytuacja to momentami odczuwam tak silne emocje iż niejednokrotnie chciałam tego się pozbyć uważając to za przekleństwo.
Obecnie pogodziłam się z sytuacją ale mimo to nadal nie jest lekko. Zwłaszcza gdy chodzi o partnera bądź Jego ex. Jeszcze nie radzę sobie z tym i nie wiem jak poradzić sobie. A jak dojdą do tego jeszcze nieprzyjemne myśli to czuję się naprawdę źle.

Odnośnik do komentarza

Deina, zdolność wczuwania się w stany emocjonalne innych osób czy interpretowania uczuć innych na podstawie zewnętrznych przejawów emocji i zachowań świadczy o dużej inteligencji emocjonalnej. Masz szczególny dar wysokiej empatii. Jeśli chodzi o relacje z partnerem, zachęcam do szczerej rozmowy z nim. Twoja zdolność wczuwania się w emocje bliskich niech nie stanie się pułapką "zgadywania, co partner miał na myśli". Tutaj szczera, spokojna rozmowa da o wiele więcej. pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...