Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Pracowałam w pracy dwa miesiące a z nikim nie mam kontaktu


Gość Aea

Rekomendowane odpowiedzi

Inne dziewczyny poznają ludzi, otwierają się,smsuja z chłopakami z pracy.. Do mnie na początku puszczali oczko, uśmiechali się...a potem zniechęcili.. Żaden się nie stara o mnie nie zabiega... Jestem cicha, zamknięta w sobie ale też wybuchowa (jak mi ktoś zajdzie za skórę to włącza mi się 'język') ale ogólnie jestem niekonfliktowa, wrażliwa.. A doszło do tego że po pracy gdy szłam z starszą koleżanką to koledzy z naszego działu żegnali się tylko z nią a na mnie nie popatrzyli.. Raczej nie jestem zbyt komunikatywna ale dlaczego wszyscy przez to mnie zlewają i przestaje być niewidoczna i odpychająca?:( Nawet jak "kolegów" z działu pytałam o rzeczy związane z pracą to odpowiadali niechętnie.. Było mi przykro bo ja osobiście nic do nich nie miałam a mimo to odnosiłam wrażenie jakbym zrobiła coś nie tak..

Odnośnik do komentarza

Pewnie oni myślą o tobie to ,co ty o nich czyli ,że ich zlewasz.
Wiesz.. jeśli ktoś nie odwzajemnia zainteresowania i nie ma od niego reakcji zwrotnych,to uznaje się, że nie jest zainteresowany,lub sobie nie życzy kontaktów. Jeśli od początku zachowywałaś się w taki sposób,to nie dziw się ,że tak cię traktują. Żeby to zmienić,to musisz wyjść z inicjatywą i pokazać ,że ci zależy. Nie ma tak,że to inni muszą ,czy powinni zabiegać o ciebie,a ty bedziesz stać z boku i czekać, bo się możesz nie doczekać. Wg mnie problem tkwi w tobie i od ciebie zależy jakie relacje będziesz mieć z otoczeniem.

Odnośnik do komentarza

No to jak cicha czy wybuchowa? bo to dwa rózne bieguny...
Sama piszesz z poczatku sie starali ale Ty nie reagowalas zapewne to dopuscili. Uznali ze lepiej z Toba w ten sposob nie dzialac. Teraz gdybys sama do nich zgadywala to byloby to - tak mysle- zle odebrane.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...