Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Mam kryzys w zyciu a rodzice kpią


Gość 20latka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam od dluzszego czasu kryzys w zyciu chyba polaczony także z depresją. Nie mam prawie żadnych znajomych ani rodzenstwa. Jestem sama ze sobą i równiez z problemami.Tłumię w sobie to wszystko i bardzo zle mi sie uklada życie.
Ostatnio doszli rodzice. Matka wrecz atakuje mnie i moje zachowanie. Mowi, ze uzalam sie nad sobą , ze widzi że nic mnie nie cieszy, że zachowuje sie jak odludek i nikt mnie nigdy nie zechce. Ojciec podobnie a nawet gorzej bo uzywa wulgaryzmow. Mam dość ich i dlatego przestalam z nimi o czymkolwiek rozmawiac. Nie obchodzi ich moj stan psychiczny tylko jezeli juz, to jak sie zachowuje przy innych bo oni są kompromitowani wówczas przeze mnie tym moim zachowaniem. Nie mam juz sily dusic tego w sobie. Nie mysle nad psychologiem, gdyz bylam juz wiele razy i mialam poczucie zmarnowanego czasu,nic to nie wnioslo a jesli juz to zero zrozumienia z ich strony. Tkwię w tym i nie wiem jak z tego wyjść. Nie wiem co dalej..

Odnośnik do komentarza

Jestes mloda i szkoda tymbardziej życia sobie marnować na takie zamartwianie sie i przezywanie. I tak opcje widze dwie:
albo sama sie jakos z tym probojesz uporac - co moze byc mega trudne, albo idziesz do psychologa.
Ale depresja ,niekiedy i ta lagodniejsza forma, jest ciezka choroba i czlowiek sam sobie nie poradzi. A naprawde masz najlepsze lata zycia teraz dziewczyno.Powodzenia!

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

W takiej sytuacji zacznij kpić z nich ja obróciłem tak kota ogonem, że to teraz oni chodzą z dołem. Mam na nich haczyki. Sami mnie szantażowali , gdy byłem ciężko chory na depresję łącznie z nerwica lękowa. Teraz mam dobrą pracę i zachowuje się jak oni gdy byłem na dnie. Tak się uczy ludzi pokory względem osoby wcześniej potrzebującej następnym razem już tego nie zrobią dup ki. Cała masa jest takich ludzi trzeba ich szkolić. Przyłącz się. Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...