Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

zboczony kolega z pracy


Rekomendowane odpowiedzi

ja z nim poza praca nie mam żadnego kontaktu . w pracy to tylko parę słów zamienimy na przerwie i to wszystko i o są tematy takie ogólne .pracuje około miesiąca i co zauważyłam na początku pracy , ze jednemu chłopakowi dokucza on i jeszcze jeden bo nie ma dziewczyny ciągle jakie głupie teksty do niego że nie ma z kim ruchać i powinien sobie wsadzic pomiędzy kaloryfer ku**sa . jak chodzi o mnie to bardzo mało o sobie mówe w pracy. wiedzą tylko co nie którzy, ze mieszkam z rodzicami bo mojej mamy znajomy ze mną pracuje i wypaplał . jak chodzi o związek to okłamałam w pracy ze mam kogoś bym mieć święty spokój . (strasznie mi głupio , ale widzę jak są traktowani samotni w tej pracy i dlatego )ja się wyda ze kłamałam to będą cyrki dopiero jak chodzi o kierownictwo to wątpię, ze coś z tym zrobi . ostano mieliśmy zebranie i kierowniczka powiedziała by do niej z pierdołami nie przychodzić no chyb ze nas ktoś obrazi ona ma już dość wysłuchiwania a ten powiedział to a ten powiedział tamto.

Odnośnik do komentarza

jak chodzi o ten moj niby związek to tak jak mnie pytali czy mam kogos to ucinałam temat.pare dni temu zaprosiłam jedna dziewczyn na fb niestety mam ustawiony status w zwiazku (tak sobie ustawiłam by mnie nie zaczepiali juz bardzo dawno) ona zobaczyła to i spytała czy mam kogoś ja potwierdziłam troche wykorzystałam to ze mam rzekomo kogos .ona musiała chyba powiedziec temu koledze ze kogos i moze dlatego tak z tym ruchaniem dzis wyskoczył?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...