Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Pomocy


Gość AmenVip

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tak po krótce, pije, pije i pije, od kilku lat. Sam złapałem się na tym, że od dwóch, trzech miesięcy, pije dzień w dzień. Co tam, trzy, cztery piwka?? Tylko, że po czterech mam urwany film. A zdarza się większa ilość. Mam wspaniała coreczke, którą wychowuje Matka. Nie rozeszlismy się przez alkohol. Ale, bardzo boli jak jest Mała u mnie, a ja czekam, aż Mała pójdzie spać, żeby wypić piwo. Pijam wieczorami pod domem, sam. W samochodzie. Zdarza się, że po piwie gdzieś pojadę. NIE JESTEM W STANIE SOBIE PORADZIĆ. BŁAGAM O POMOC. Jeśli ktoś, coś, aamenvip@gmail.com. Boże jak mi jest wstyd :(

Odnośnik do komentarza

Najważniejsze, że zdajesz sobie sprawę, że masz problem z alkoholem i chcesz coś z tym zrobić. Konieczne jest podjęcie terapii odwykowej. Pamiętaj, że masz dla kogo walczyć, masz wspaniałą córeczkę. Zerknij na stronę PARPA - Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. W zakładce "Placówki lecznictwa" znajdziesz ośrodki oferujące pomoc osobom uzależnionym (podział wg województw): http://www.parpa.pl/ Zgłoś się do jednego z nich - tam na pewno uzyskasz profesjonalną pomoc i wsparcie. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...