Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Czy jestem gejem?


Gość Marek123123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marek123123

Witam,
Mam 18 lat i od jakiś 8 miesięcy mam straszny problem. Zacząłem się wtedy zastanawiać czy nie jestem gejem. Z początku nie było jakiś oznak tego ale z biegiem czasu zacząłem coraz częściej patrzeć na krocze tyłki facetów. Próbowałem sobie to w jakiś sposób tłumaczyc i udawało mi się to. Zeby sie przekonac ze podniecają mnie dziewczyny porownywalem co bardziej mnie podnieca czy pochwa czy penis. Jakiś miesiąc temu stwierdziłem ze chyba jestem bi skoro podobają mi się i dziewczyny i chłopaki i od tego czasu się zaczęło. Zwracałem tylko uwagę na facetów i każdy mi się podobał nawet jak nie hal przystojny miałem różne fantazje z facetami jak tylko pomyślałem o facecie to mi się strasznie milo robiło i mnie podniecało mimo że tego nie chciałem. Od tego czasu prawie przestałem zwracać uwagę na dziewczyny. Nawet moja dziewczyna przestała mnie podniecać i od kilku dni zacząłem myśleć ze jestem gejem. Dodam że wcześniej stwierdzono u mnie nerwice natręctw. Proszę pomóżcie mi bo nie chce być gejem.

Odnośnik do komentarza
Gość Marek123123

Dodam jeszcze ze kiedyś dziewczyny bardzo mocno mnie podniecały i miałem już kilka. I przez to ze nie chciałem myśleć o facetach to ciągle tym bardziej na nich zwracałem uwagę i coraz bardziej mi sie zaczęli podobać i podniecać

Odnośnik do komentarza
Gość Marek123123

Właśnie chodzi o to ze praktycznie przestała mnie podniecać. Ale nadal mi na niej mocno zależy i chce być z nią szczęśliwy. A jeszcze takie pytanie pani psycholog. Czy przez nerwice natręctw może być coś takiego ze ja sam uwierzyłem ze mi się podobają faceci i dlatego mi się podobają i mnie podniecają? I dlatego też przestałem zwracać uwagę na dziewczyny i przestały mnie one podniecać?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...