Skocz do zawartości
Forum

Czy jestem w ciąży? bardzo ważne


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, skończyłam brać pierwszy blister tabletek anty i w 7 dniowej przerwie 3 dnia od odstawiania uprawiałam z moim chłopakiem seks- parę razy bez prezerwatywy bo z tego co wiem w trakcie 7 dniowej przerwy dalej jestem chroniona, tylko problem leży w tym że zapomniałam wziąć jednej tabletki w 3 tygodniu brania i byłam u ginekologa a lekarz powiedział że jedna tabletka to nie problem i dalej jestem chroniona bo kolejne tabletki były brane regularnie, krwawienia z odstawienia dostałam w poniedziałek (ten stosunek odbył się w piątek) czyli 6 dnia od odstawienia i krwawienie było normalne takie jak zawsze tylko może o dzień lub 2 dłuższe, tak więc w poniedziałek dostałam krwawienia a w środę zaczęłam kolejny blister tabletek, niepokoi mnie to że we wtorek czyli 2 dzień "okresu" wymiotowałam i miałam biegunkę, potem wszystko dobrze aż w końcu w niedzielę z rano miałam dziwna jasno brązowa rzadka wydzielinę z pochwy gdy się podcieralam "okres" skończył się w piątek czy tam sobotę, w niedzielę w nocy również mnie mdliło i boli mnie brzuch aż do dziś cały dzień uczucie nudności też towarzyszy mi dziś cały dzień a przecież dostałam krwawienia z odstawienia po tamtym stosunku+wtedy miałam też dni niepłodne, proszę o pomoc czy to zwykły stres lub jakieś zatrucie czy ciąża?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...