Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

sny


Gość aneczkaa19072000

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aneczkaa19072000

Cześć. Krótko o mnie .Nie oceniajcie . Tylko powiedzcie co o tym myślicie . Jestem z moim chłopakiem 4 lata . W grudniu go zdradziłam z gościem z klasy . Zostawiłam go dla innego jednym slowem . Nie trwało to jednak dlugo bo jakies 2-3 tygodnie . Po tym czasie postanowiłam ze nie moge 3,5 roku zaprzepaścić dla jakiegos debila . Postanowiliśmy że damy sobie szanse , było i jest mu z tym ciężko. Mi z resztą też , cholernie żałuje :/ . Jest mi najbliższą osobą , jest częścią mnie , nie umiałabym już bez niego żyć :/ bardzo mi na nim zależy . Nie tęsknie za kochankiem , udajemy w klasie ze sie nie znamy , wytrzymam jeszcze 2 lata a potem skończę szkole . Nienawidze go za to ze sie przyczynił do tego co teraz przechodze ja i moj chłopak . Nie rozumiem tylko dlaczego ten idiota mi sie sni . Nie chce zeby tak bylo . Powiem jeszcze tyle ze czasem mam mysli czy kocham swojego partnera . Chociaz czuje ze tak bo nie chce bez niego zyc .Oddałabym zycie za niego :/ boje sie ze moze cos czuje do byłego kochanka ,ale ja nie chce zeby to byla prawda :c cholernie sie boje .Chce byc z moim obecnym chłopakiem i nie chce tego zmienic . Moze to nerwica lekowa , nie wiem . Co o tym myślicie ?

Odnośnik do komentarza

Masz wyrzuty sumienia a nie nerwicę lekową a że masz sny?To Twoja podświadomość i wyrzuty sumienia wychodzą.Zastanów się dobrze,czy chcesz być ze swoim chlopakiem,czy go naprawdę kochasz,bo i tak już go mocno skrzywdzilaś zdradą.Jeżeli nie jesteś pewna miłości do niego,to nie krzywdz go bardziej,bo później on zapłaci za to nerwicą lekową albo depresją

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...