Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Co może być przyczyną uczucia niepokoju?


Gość w...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Chciałabym opisać moja sytuację, a mianowicie moje ciągle uczucie niepokoju. Nie wiem co się dzieje. Cały czas towarzyszy mi uczucie strachu, niepokoju nie dotyczące niczego konkretnego. Dodatkowo co jakiś czas drżą mi ręce ,mam zawroty głowy i kompletny brak apetytu(dosłownie nie mogę nic przełknąć). Cały czas jestem zdenerwowana i brak mi chęci do robienia czegokolwiek. Czy jest ktoś w stanie określić czego może to być przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Gość Luna 1977

Witaj
Mam to samo od czerwca wylądowałam na pogotowiu ekg itd zdrowa
Poszłam do psychiatry i mam nerwice od dzisiaj biorę Cital na rezultaty trzeba czekać wspomagam sie validolem i hydroksyzyna koszmar
Jeżeli to będzie dłużej trwało to pędź do
Psychiatry bo to piekło
Objawy somatyczne mam okropne jakie tylko można mieć to mam tragedia

Odnośnik do komentarza
Gość fifikse.m

przyczyn może być wiele.. albo inaczej: przyczyn nerwicy może być wiele, bo prawdopodobnie faktycznie są to objawy nerwicy/zab. lękowych.

jeśli nie zauważasz konkretnej przyczyny, w takim sensie, że w Twoim życiu ostatnio niewiele się zmieniło, a Ty patrząc obiektywnie, niby nie masz (takich typowo zewnętrznych, niezależnych od Ciebie) powodów do stresu, to faktycznie prawdopodobnie są to jakieś problemy natury psychicznej.

może wybierz się (w pierwszej kolejności) do psychologa lub psychoterapeuty, ewentualnie - jak już wspomniano wyżej - do psychiatry.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...