Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Czy podane objawy świadczą o fobii społecznej?


Gość d...m

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, mam 21 lat i mam taki problem, ze w większym towarzystwie np. 10 mało znanych mi osób wogole się nie odzywam, albo bardzo mało, w gronie najbliższej rodziny nie mam problemu z gadaniem czy otwartodcia, czy to fobia społeczna ?

Odnośnik do komentarza

Od razu mówię, że nie jestem lekarzem, więc nie mogę Cie diagnozowac, mogę wyrazić tylko swoje zdanie, które może być błędne. Uważam, że nie jest to fobia społeczna, ponieważ objawia się ona silnym lekiem, często objawami fizycznymi jak duszność, ból w klatce piersiowej, drżenie ciała itp, takie objawy pojawiają się raczej przy kontakcie z nieznajomym, a zwłaszcza w grupie ludzi. Myślę, że jesteś po prostu osoba nieśmiała, która czuję się niepewnie w dużej grupie

Odnośnik do komentarza

objawy fobii to; pulsowanie w mostku, zmieniajacy sie glos lęk i uczucie ze wszyscy sie na ciebie patrza a co za tym idzie w efekcie dochodzą problemy z rownowaga plątanie się nóg i ogolnie delikatne drzenie ciala, a w szczegolnosci rak. Jesli tak masz poza domem i w obecnosci jakis obcych ludzi to masz fobie,

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...