Skocz do zawartości
Forum

brak okresu a testy


Gość Stresik28

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Stresik28

witam mam pytanie okres powinnam dostać 26lipca jednak się nie pojawił 2 tyg wcześniej uprawialismy seks bez zabezpieczenia.zawsze odczuwalam bóle na okres itd.w dniu spodziewanej miesiączki zrobiłam test i pokazała się 1 kreska.wczoraj czyli 29 lipca zrobiłam kolejny test popołudniu i znów 1 kreska jednak po kilku godz pojawiła się druga bardzo blada. dziś 30lipca powtórzylam rano i 1 kreska i brak okresu.proszę o poradę czy może to być wczesna ciąża czy warto odczekać kilka dni za miesiączka?

Odnośnik do komentarza
Gość netporadnia pl

Witam,
Współżycie odbyło się 2 tyg temu,więc jakby doszło do zagnieżdżenia zapłodnionej komórki, to by to już wyszło w testach. Jednak wyszły trzy testy negatywne, więc nie jest Pani w ciąży. Jakby chciała Pani nauczyć się wyznaczać sobie dni płodne, które należy unikać jeśli nie chce zajść Pani w ciąże, polecam stronkę owulacja com
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość netporadnia pl

Myślę, że nie. Stres też może opóźnić miesiączkę, więc najlepiej proszę się zrelaksować :) Jeśli miesiączka będzie się opóźniać więcej niż tydzień polecam umówić się na wizytę u ginekologa.
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...