Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Czy to jest jakiś maniak?


Gość malinkaalinka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość malinkaalinka

Witam.
Od niedawna (3 miesiace) spotykam sie z chlopakiem, ktorego znam z widzenia 4 lata.Mamy wspolnych znajomych i uchodzi on za fajnego czlowieka, uczynnego, wrazliwego.
Jestesmy w zwiazku, widzielismy sie wiele razy ,prawie codziennie po kilka godzin.Piszemy ze soba czesto itp.
I zastanawia mnie czy on nie jest jakims maniakiem, psychopata... wiem ze to smutno brzmi, bo przecież go bardzo lubie, ale ma takie dziwne zachowania.Jest strasznie zazdrosny, do tego stopnia ze grozi mi samobójstwem. Gdy sie wkurzyłam przez te fochy i zerwalam z nim kontakt,podjal probe samobojcza. I wlasnie takie jeszcze jedno zachowanie ktore dalo mi do myślenia: kiedy sie calujemy on przed i po pocalunku patrzy na mnie jakims nieobecnym wzrokiem, bez ruchu, bez słowa... kiedy o cos go pytam rzadko kiedy odpowiada, trzeba powiedziec głosno, najlepiej kilka razy zeby odpowiedzial jednym slowem, takim złamanym głosem, ale wciaz sie patrzy...przeraza mnie to, bo to trwa kilkanascie minut wiec wychodzi na to ze pocalujemy sie przez jakies 3 minuty a pol godziny tracimy na jego gapienie...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...