Skocz do zawartości
Forum

Czy petting może być szkodliwy dla zdrowia?


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam pytanie czy ciąża jest możliwa jeśli uprawialam petting i tylko chłopak mnie zaspokajał czyli włożył mi palce i ta czynność powtórzył kilka razy w odstępie jakiegoś czasu jego członek był cały czas w spodniach i ja go nie dotykalam i rownierz nie zauwazylam żeby on go w którymś momencie dotknął i wytrysku nie było chyba ze w spodniach i jakby on w któryms momencie się tam dotknął i po czasie mnie mogę być w ciąży ?? A i jeszcze jedno czy wkładanie palców kilkakrotnie w odstępie czasu jest szkodliwe dla mnie czy nie ma znaczenia ??

Odnośnik do komentarza

Podczas tego rodzaju pieszczot i zachowań seksualnych raczej nie ma szans na zapłodnienie, jednak pamiętaj gdy dojdzie do zbliżenia i członek twojego chłopaka znajdzie się w twojej pochwie to ryzyko wzrasta nawet do 100%, dlatego musisz pamiętać o zabezpieczaniu się. Jeśli nie chcesz liczyć na to że twój partner się domyśli to sama o tym pomyśl. Ja stosuje damską prezerwatywę- kupiłam ją na stronie naturalnaplodnosc. Tam również znajdziesz dużo ciekawych informacji na temat płodności i zdrowia intymnego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...