Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

W jaki sposób znaleźć kobietę swojego życia?


Gość r...l

Rekomendowane odpowiedzi

Kobiety podświadomie czują, że nie potrafię im dać poczucia bezpieczeństwa, że grzeszę niezaradnością życiową, ponieważ wielu rzeczy praktycznych nie potrafię zrobić, nie otrzymałem tego poczucia sprawczości w dzieciństwie, niestety. I choć wielu rzeczy, umiejętności nauczyłem się sam, to i tak słyszę często, że robię to źle albo lepiej, żebym się za to nie brał, po i tak zrobię to źle. To podcina mi skrzydła i sprawia, że pomimo początkowego entuzjazmu, by zmienić coś w swoim życiu, trwam w inercji... No bo skoro inni twierdzą, że to co robię i tak nie jest najwyższych lotów, to po co się starać? W jaki sposób 40 letni facet może jeszcze pomimo tego, że wielu umiejętności praktycznych nie umie, znaleźć kobietę swojego życia?

Odnośnik do komentarza

W ówczesnym świecie nie trzeba być fachowcem od wszystkiego i przysłowiową "złotą rączką". Wystarczy, że zadzwoni się po specjalistę i różne praktyczne rzeczy zrobi za nas, oczywiście za określoną sumę. Podejrzewam, że brak kobiety nie jest (jedynie) konsekwencją tego, że nie potrafi Pan wielu zadań praktycznych. Możliwe, że w ogóle Pan nie szuka partnerki albo szuka w nieodpowiednim miejscu? Albo oczekuje, że sama się znajdzie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...