Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Czy jestem złą synową?


Gość Ema26

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam męża od 2 lat, mieszkał na wsi, jego rodzice mają gospodarstwo ( krowy, kury, ziemię). I to stanowi dla mnie problem. Nie mieszkamy z Nimi, kupiliśmy sobie mieszkanie w mieście. Mąż ma dorosłego brata, który z Nimi mieszka. Problem jest w tym, że ja nie chce nic robic na tej roli i ciężko mi tam jeździć latem, bo oni pracują, a ja siedzę w domu. Jest mi wtedy bardzo głupio, ale nie chce mieć nic wspólnego z gospodarką. Czy uważacie, że bardzo źle się zachowuje? Tesciowie wprost nie mówią żebym przyszła i robiła, ale czasami coś pod nosem wspominają. Dziękuje za opinie.

Odnośnik do komentarza

Do teściów jeździmy głównie w niedzielę na obiad, bo mieszkają 10 km za miastem. Tylko, że latem głównie jest problem, bo nikt nie siedzi przy kawie w niedzielne popołudnie tylko zazwyczaj jest jakaś praca. Sprzątać jeszcze bym mogła, ale wstydzę się naruszyć prywatność 30 letniego chłopaka i mu odkurzać w pokoju. A jeśli chodzi o obiady to przyjeżdża do Nich codziennie siostra teściowej, która nie ma swojej rodziny, więc zawsze gotują 2 kobiety w kuchni, ciocia i teściowa. Trudna sytuacja i mam problem jak się zachowywać. Praca w ogródku nie jest mi obca bo u rodziców do tej pory koszę trawę, czy zajmuję się kwiatami.

Odnośnik do komentarza

Więc nawet jak porobisz coś przy kwiatach,pokosisz chociaż kawałek,to już będzie dobrze.Obiad też możesz ugotować.Powiedz teściowej i cioci aby odpoczęły,bo Ty ugotujesz.Sprzątać w pokoju szwagra też nie musisz ale w kuchni,lazience chociaż byś mogła,bo tak wygląda jakbyś nie chciała robić nic,tylko przyjeżdzasz się najeść i napatrzeć jak ciężko pracują

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...