Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Potajemne "nagrywanie" rozmowy skype


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
wlasciwie chodzi o to, ze rozmawialam z duzo starsza siostra przez skype (zreszta obie jestesmy juz niezbyt mlode). Siostra przedstawila problem, mialam sie zaraz zdecydowac. Ale ja lubie miec czas, wiec dalam odowiedz nieco pozniej.Ta odpowiedz nie byla tym czego chciala moja siostra. Od slowa do slowa i nasze dyskusja byla coraz glosniejsza. Nagle, w czasie gdy ja mowilam widze, ze ona trzyma cos na granicy ekranu, calkiem na dole, w jednej rece i ta reka cos tam robi. I widze ze to komorka. Przerwalam i pytam: Co tam robisz, nagrywasz nasza rozmowe? Okazalo sie, ze zadzwonila do drugiej mojej siostry, zeby ona slyszala co ja mowie. Bylam w szoku... Nie umiem juz z nia rozmawiac. Ona mowi ze mnie kocha, ale uwielbia mnie krytykowac. Ciagle krytykuje i wysmiewa. Najmilsza bywala wtedy, gdy nie mialam co do garnka wlozyc, albo gdy bylam chora.Mieszkam za granica.Ulozylam sobie zycie z drugim mezem (pierwszy byl alkoholikiem).Dobrze zyjemy. Moja druga siostra mieszka obok niej.Tez ma duzo lepiej niz ona. Niedawno spalam u niej 2 noce. Juz po 3 godzianch chcialam isc do hotelu taka byla zlosliwa. .Czy mam do niej zadzwonic i nawiazac kontakt ? Czuje sie podle. Jak zrobic zeby bylo dobrze??????

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...