Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Tarot a milość


Gość Agnieszka478904

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka478904

Witajcie kochani,
Chcialam sie Was zapytac o porade dlaczego Waszym zdaniem chlopak przestal pisac do mnie (nagle)
Dawida poznalam w Londynie pracowalismy razem tylko kilka dni i nie znalismy sie za dobrze jednak kilkanascie dni temu napisal do mnie co slychac. Milo nam sie pisalo i rozmawialismy czesto przez telefon. Umowilismy sie ze spotkamy sie w Londynie w sierpniu bo bede tam odwiedzac rodzine.
Mialato byc randka. On ma 25 lat ja 23.
Jednak mimo ze wydaje sie to smieszne ale wierze w tarota i skorzystalam z porady wrozki ktora wyczytala z kart ze nie ma muedzy nami milosci i nie bedzie i zostaniemi tylko znajomymi. Wiem ze to smieszne i olalabym to gdyby nie to ze wszystko do tej pory sie sprawdzalo ... co do slowa....
Podzielilam sie z nim ta wiadomoscia bardziej jako zart ale on wtedy odpisal ze jest zajety i oglada mecz. Bez zadnych emoji czy milego zapytania co u mnie - czyli tego jak zwykl mi odpowiadac... od tej pory minely 4 dni i on juz nigdy nie napisal... czyli temat skonczony? Tak jak karty mowily? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Możliwe, że Wasza znajomość rzeczywiście nie zakończyłaby się związkiem ani miłością, że zostaniecie dla siebie znajomymi, ale korzystając z porad wróżki starasz się doszukiwać zachowań i słów, które potwierdzają to, co wywróżyła Ci wróżka. To działa na zasadzie samospełniającego się proroctwa. Nie wiem, jakie zamiary ma wobec Ciebie Dawid. Poczekaj na jego krok. Jak się nie odezwie, napisz do niego i zapytaj, dlaczego tak długo milczy. Może ma poważne powody?

Odnośnik do komentarza
Gość zmęczony głupotą

tarot to syf i zagrożenie duchowe. po co w to dziadostwo brnąć? ja się zastanawiam jak ludzie którzy uważają się za rozumnych mogą wierzyć w XXI wieku w takie gusła jak tarot, wróżki i inne magie czy okultyzm! TYLKO w Bogu jest jedyna nadzieja bo On stworzył ten świat i Jego należy słuchać! tarot to pierwszy krok do opętania i obłędu!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...