Skocz do zawartości
Forum

Zajście w ciążę przy rozszerzonej szyjce macicy


Gość ikunia

Rekomendowane odpowiedzi

nie dawno bylam u ginekologa i mi powiedzial ze mam rozszerzenie szyjki macicy nie wiem czy to jest powazne powiedzial tez ze powoduje to bardzo obfite miesiaczki i nie wiem czy rozszerzenie szyjki macicy nie bedzie mialo zadnych wplywow na przyklad na dalsze zycie np: zajscia w ciaze ?? bardzo prosze mi powiedziec czy to jest powaze bardzo sie martwie p.s ginekolog mi zapisal leki ktore sa antykoncepcyjne ale ja nie wspozyje poniewasz sie rozstalam ze swojim partnerem ale te tabletki maja mi niby pomuc. bardzo prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza

Na wstępie chciałaby zwrócić Tobie, jak i innym czytającym uwagę na jedną ważną kwestię-pytajcie ginekologa o wszystkie ewentualne wątpliwości. Jedynie lekarz Was badający ma pełny pogląd na Wasz stan zdrowia i wie co Wam dolega.
Rozszerzona szyjka macicy najczęściej jest patologią w drugiej połowie ciąży. Ty w niej nie jestes. A czy już rodziłaś? Niektóre pacjentki mają różne patologie w obrębie szyjki po porodzie fizjologicznym.
Rozszerzona szyjka macicy najczęściej wiąże się z ryzykiem przedwczesnego porodu i jest częstym wskazaniem do założenia szwu szyjkowego.
Jeżeli lekarz przepisał Ci preparaty hormonalne to stosuj je wg zaleceń. Pamiętaj o regularnych wizytach kontrolnych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...