Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak przygotować pacjętów, że odchodzę z pracy?


Gość Tośka94

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tośka94

Witam. Pracuję w 2 pracach każda po 1/2 etatu. Praca ze starszymi i w sklepie. Jestem już trochę zmęczona lataniem z pracy do pracy. W pracy w zajmowaniu i organizowaniu czasu starszym pacjętom pracuję 2 mies pod koniec lipca kończy mi się umowa. Ostatnio ogarnęły mnie wątpliwości czy to jest to co chciałabym robić (nie czuję się dobrze w tej pracy, jestem też już zmęczona) po długich przemyśleniach postanowiłam odejść z tej pracy, a zwiększyć etat w sklepie. Wszystko już załatwiła zostało powiedzieć mi, że odchodzę. Podopieczni mnie polubili ja ich też i kurczę nie wiem w jaki sposób mam im powiedzieć, że mnie nie będzie już dłużej z nimi. Przykro mi, ale wiem, że podjęłam dobrą decyzję dla siebie. Może coś doradzicie w jaki sposób mogę się z nimi pożegnać. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Rozumiem Pani dylematy, ale jeśli czuje Pani, że podjęła słuszną decyzję, proszę jej nie zmieniać. Myślę, że najlepiej z podopiecznymi być szczerym i powiedzieć po prostu, że odchodzi Pani z tej pracy, że idzie Pani pracować gdzie indziej. Wierzę, że dobre wspomnienia o Pani i tak pacjenci zachowają w swoich sercach. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...