Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak powiedziec o ciazy


Gość Zalamanaprzyszlamama

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zalamanaprzyszlamama

Jestem z chlopakiem od zawsze poznalismy sie jeszcze w szkole i tak minelo juz 7 lat zabezpieczalismy sie hormonalne jednak stalo sie jestem w 9 tygodniu ciazy wczesniej nigdy nie chcialam miec dzieci tak samo jak on jednak gdy zobaczylam to malenstwo zakochalam sie i pragne tego dziecka ale nie wiem jak o tym mu powiedziec jak zapytalam sie co bys zrobil gdybym byla w ciazy? odpowiedzial ze bysmy usunel a jestes ?odpowoedzialam ze nie bo nie mialam odwagi drazyc temat kiedys jak balam sie ze jestem w ciazy kazal mi wybierac albo usune albo on sie zabije dlatego boje sie mu to powoedziec jak to zrobic ? Kocham go i nie chcialabym stracic ale dziecko jest ważniejsze
I jak juz musi mnie zostawic to jak to zrobic zeby nic sobie nie zrobil ?

Odnośnik do komentarza
Gość do autorki

Dziewczyno,z kim Ty się związałaś?Z szantażystą i egoistą.
Myśl o sobie i o dziecku.WY jesteście najważniejsi.
Nie ulegaj presji.Z kimś takim nie macie przyszłości.Ani Ty ani Twoje maleństwo które się urodzi za kilka miesięcy...

Odnośnik do komentarza

Przykro mi to pisać, ale komunikat partnera w stylu "Usuń ciążę albo się zabiję", to jest szantaż emocjonalny i świadectwo na mega niedojrzałość emocjonalną. Nie wiem, ile masz lat, ale jeśli chcesz tego dziecka, nie rób niczego wbrew sobie, tylko dlatego, że Twój partner nie chce wziąć odpowiedzialności za dziecko. Powiedz chłopakowi o ciąży wprost, po prostu. Zobacz, jak się zachowa. Pamiętaj jednak, że masz teraz dla kogo żyć. Wierzę, że ciąża i macierzyństwo da Ci siły do wychowania Twojego maleństwa. Gratuluję i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość Załamanaprzyszłamama

Mam 24 lata on 25 nie uwazam zeby bylo to za szybko zwlaszcza jak juz sie stalo
Kiedys nie przeszkadzalo mi to ze nie chce dziecka bo bylam za mloda ale teraz jestem załamana
Jak poroadzic sobie z rostaniem po tylu latach i nie denerwowac sie w ciazy
I dzie isc jak mnie wyrzuci z domu te pytania nie daja mi ostatnio spac

Odnośnik do komentarza

Boisz mu się postawić.
Po co Ci związek, gdzie partner nie liczy się z Tobą? Kiedy para uprawia seks, to musi się liczyć z tym, że może z tego być dziecko. Jeśli ktoś się nie może z tym pogodzić i przeżywa takie skrajne emocje, to jest zwyczajnie niedojrzały. Po co Ci ktoś taki? Teraz sobie nie wyobrażasz życia bez niego, ale ile tak można na dłuższą metę? Całe życie będziesz żyła pod jego dyktando, bo Ci będzie groził że się zabije? Litości...
Autorko ogarnij się. Skoro tak pragniesz tego dziecka, to wyobraź sobie co się stanie, jak ulegniesz partnerowi i ją usuniesz. Będziesz całe życie cierpieć.

Odnośnik do komentarza
Gość do autorki

Załamana porozmawiaj z mamą.Szczerze,o swoim partnerze także.Wspólnie coś postanowicie.Oj,nawet jeśli mama na początku nie będzie przeszcześliwa,to z czasem to sie zmieni.Odwagi.Wszystko się ułoży.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...