Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Problemy sercowe


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Otóż, nie wiem jak sobie poradzić z sytuacją w moim związku. Poznałam chłopaka przez portal randkowy, obydwoje od razu załapaliśmy temat, spotkaliśmy się, mógliśmy rozmawiać godzinami. Coś zaiskrzyło, oboje nie chcieliśmy się spieszyć, więc zanim zostaliśmy parą minęło trochę czasu. On - miły, troskliwy, spokojny z priorytetami w życiu. Jego rodzina bardzo zżyta ze sobą, od razu przyjęli mnie otwarcie i poczułam się jak członek rodziny. Moja przeszłość nie była lekka i bałam się znów zaufać. Ale on rozumiał mnie jak nikt inny i był dla mnie oparciem. Dzieli nas 80 km, ale studiujemy w jednym mieście, on zrobił sobie przerwę w nauce i wrócił do rodzinnego domu aby podjąć się pracy i później ponownie wrócić na studia. Oboje sie odwiedzamy i bardzo cieszymy się przy każdym naszym spotkaniu... ale od pewnego czasu zaniepokoiło mnie jego zachowanie. Pracuje w Ośrodku Wypoczynkowym gdzie jest animatorem/opiekunem dla kolonii itp. Zwykle miał dziewczyny dużo od siebie młodsze 4-5 lat. I zaczyna mi gadać ciągle o jakiś dziewczynach. Jak zwróciłam mu uwagę, że takie tematy mnie drażnią jak opowiada o obcych dziewczynach, to stwierdził: ''no trudno''. Tak samo, mówił mi że aplikację randkową skasował od razu gdy zaczęlismy sie spotykać. Aż poprosiłam koleżankę aby sprawdziła czy jego konta jest nadal... jak się okazało było i nawet dodał na nie nowe zdjęcia.. Jeszcze mu o tym nie wspomniałam i nie zapytał... ale czuję się bezradna, nie wiem co zrobić w tej sytuacji.

Odnośnik do komentarza

Jeśli coś Cię niepokoi albo nie pasuje, to szczerze porozmawiaj o tym z chłopakiem. Powiedz, że wiesz, że ma nadal aktualne konto randkowe, że wstawiał nawet nowe zdjęcia i że jest Ci przykro, że Cię oszukał. Masz prawo do swoich emocji i do podzielenia się nimi z partnerem. Zobaczysz, jak zareaguje, czy będzie się tłumaczył, bronił, a może zachowa się agresywnie i będzie atakował. Myślę, że szczera rozmowa pozwoli Wam wyjaśnić problemowe kwestie w związku. Pozdrawiam i owocnej rozmowy!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...