Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak poradzić sobie ze strachem przed byłym partnerem?


Gość e...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Rozstalam sie z ojciem dziecka gdyż naduzywal alkoholu robil ciagle awantury... awanturowal sie ze to nie jego dziecko ze go zdradzam .. ze jak go zostawie to nas zabije albo siebie.. nie pozwalalam mu zajmowac sie dzieckiem przez alkohol.. potrafil mnoe sprawdzac i zucac prace i przyjezdzac o 6 rano by sprawdzic czy nikogo innego nie ma w fomu.. w koncu go zostawilam i teraz ciagle zadrecza mbie telefinami i smsa jestem w ciaglym stresie.. nie zabranoam mu widzebia z dzieckiem tylko w moim towarzystwie.. lecz on ciagle oskarzabie ze mu zabraniam straszy mnie sadamu, straszy ze bede musiala sie ogladac za siebie.. ciagle wyzywa uzywa wolgaryzmow w stosunku do mnie... ciagle po nocach dzwoni domofon do mojego moeszkania i zaczynam podejrzewac ze to jego sprawka.. nie placil alimentow wiec piszlam do konornika gefaz ma ciagle pretesie i wypisuje do mnie bo nie odebral pisma i teraz gra dobrego ojca bo chce placic i ze to ja robie problemy.. z tego wszystkiego to z nerwow az sie trzese a nie chce aby to mialo wplyw na moja 2 letnia corke, tym bardziej ze ona go nie uwaza za ojca bo rozstalam sie z nim jak miala 10 miesiecy a nawet jak byla mala to widziala go moze przez 2 miesiace zycia. Vo mozecie mi poradzic?

Odnośnik do komentarza

Pani sytuacja wymaga pomocy ze strony prawnika. Napisała Pani, że rozstała się z partnerem. Czy to był Pani mąż? Macie rozwód? Nawet jeśli nie byliście w związku formalnym, to może podać Pani mężczyznę o alimenty na rzecz córki. Poza tym wszelkie incydenty świadczące o niepokojeniu Pani (smsy, telefony, domofony, grożenie, straszenie, kontrolowanie) proszę zapisywać, nagrywać, np. na telefonie i jako dowód pokazać na policji. Zachowanie mężczyzny świadczy o stalkingu, a to jest karalne i może być uznane za przesłankę do zakazu zbliżania się do Pani i dziecka. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...