Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Czy osoba niepełnoletnia może zapisać się do psychologa?


Gość n...l

Rekomendowane odpowiedzi

Czy osoba która ma 16 lat może samemu zapisać się do psychologa? Pytam ponieważ miewam ostatnio problemy z sobą. Nie ważne ile bym spała i tak zawsze będę zmęczona zmniejszył mi się apetyt mogę nic nie jeść a potem jakby za dotknięciem czarodziejskiej różdżki jadłabym cały czas. Czasami nie potrafię podjąć prostych decyzji, a moja motywacja do działań spada. Mogłabym całymi dniami siedzieć w pokoju, a najlepiej to w łóżku. Miałam myśli samobójcze, siedziałam raz w oknie myśląc czy skoczyć, ale tego nie zrobiłam. Tne się niestety utrudnia to dużo rzeczy, jest lato ciężko ukrywać, na szczęście nie doszłam do tego żeby robić to mocno. często chodzę przygnębiona, co zauważyli moi znajomi. Miałam atak paniki-prawdopodobnie. Nie potrafię się skupić, przez co drugie półrocze trochę zawaliłam. Znajomi mówią że mam niską samoocenę, a ja twierdze że po prostu mowie prawdę. Pogadałabym z rodzicami ale nie jestem w stanie. Boje się bardziej niż psychologa, nie wiem dlaczego. Wiem że by nie zrozumieli, lubią krytykować różne zachowania, przede wszystkim moje. Więc tu zadam pytanie jeszcze raz czy jako 16-latka mogę iść sama do psychologa? Czy pomógłby mi w rozmowie z rodzicami?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...