Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Dołuje mnie upływ czasu


Gość Aninana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aninana

Mój problem zaczął się mniej więcej w marcu, niedługo przed 13 urodzinami. Płakałam, bo mijał czas. No dobra, to było do przeżycia. Ale później już nie tylko podczas pms miałam napady płaczu, bo poszła ode mnie koleżanka, teraz jestem sama, zmarnuję czas. Na osiemnastkowej imprezie kuzyna wyszłam do toalety ogarnąć napływające do oczu łzy, spowodowane tym, że jeszcze niedawno to on miał tyle lat co ja i bawiliśmy się u mnie na ogrodzie. Gdy ktoś jest u mnie (lub ja u kogoś), sama nie wiem, czy potrafię cieszyć się chwilą, bo i tak przecież zaraz będzie to odległym wspomnieniem. Od conajmniej soboty ryczę, bo zaraz lipiec. Teraz też ryczę, bo jest początek lipca, a to przecież tak "blisko" do końca wakacji. (sama tego nie rozumiem, zostały dwa miesiące! Ale czerwiec chyba dodawał mi poczucia bezpieczeñstwa, bo praktycznie calutkie wakacje były przede mną...) (dodam, że prawdopodobnie mam fobię szkolną, ale nic z tym nie zrobilam, bo mama najpierw się tym przejmowała, a jak nie poszłam do szkolnego psychologa, do ktorego nie chcialam isx, stwierdziła, że ma mnie w dupie). no i nie wiem, co robić, bo tak naprawdę smuci mnie nawet coś takiego jak napis '3 tygodnie temu' pod dodanym przeze mnie zdjęciem na instagramie...

Odnośnik do komentarza

Aninana, przez Internet nie da się postawić diagnozy i stwierdzić, czy masz depresję, czy fobię szkolną, czy może zaburzenia lękowe. Twoje objawy są dość niespecyficzne, bo pojawia się płaczliwość, lęk przed upływającym czasem, lęk przed szkołą itd. Jeśli zależy Ci na trafnej diagnozie i rozpoczęciu terapii, zachęcałabym Cię razem z mamą do konsultacji u psychologa/psychoterapeuty. Nie może to być jedna konsultacja. Podejrzewam, że Twoja sytuacja wymaga systematycznej współpracy z psychoterapeutą, a tylko taka gwarantuje dobre rezultaty. Pozdrawiam i zachęcam do wizyty u specjalisty!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...