Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak odzyskać dziewczynę?


Gość m...m

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry . Byłem z dziewczyną od roku razem , było nam ze sobą dobrze , umieliśmy się dogadywać w każdej sytuacji , szybko po kłótni umieliśmy sobie wszystko wytłumaczyć i szybko pogodzić . Lecz na początku naszego związku mojej koleżance nie spodobało się z to że związałem się z inną dziewczyną a nie z nią A w kwietniu znowu osoba tej koleżanki pojawiła się na tapecie rozmów z moją dziewczyną , przez co wpadliśmy w kryzys , bo ta koleżanka do mnie pisała i chciała utrzymywać ze mną kontakt natomiast moja dziewczyna od początku nie chciała żebym utrzymywał z tą koleżanką kontakt i trochę się przez to pokłóciliśmy , moja dziewczyna ze względu na tą historię chciała ze mną zerwać ,lecz utrzymaliśmy swój związek . Natomiast na początku czerwca(11 czerwca) moja dziewczyna ze mną zerwała , bo jak powiedziała " nie kocha mnie tak jak kiedyś i że kocha mnie trochę ..." Moja ex chciała żebyśmy jak to ona powiedziała : " na razie byli przyjaciółmi " , utrzymujemy ze sobą kontakt jakiś , lecz bardzo chciałbym z nią być , nie wiem co mógłbym zrobić ,żeby sprawić aby ona też tego chciała, żeby chciała ze mną spróbować od nowa zbudować naszą relację , nie ukrywam że do tego związku podchodziłem bardzo poważnie i może troszkę ..... myślałem przyszłościowo o niej i o nas . Natomiast na za dwa tygodnie (14 lipca ) jesteśmy umówieni na spotkanie . Nie ukrywam że bardzo kocham swoją już byłą dziewczynę , bardzo za nią tęsknię . Natomiast gdybym miał odpowiedzieć na pytanie czego chce? czego oczekuje od niej ? Oczekuje po prostu miłości , wsparcia , troski i wszystkiego co związane z życiem w związku , w życiu razem Chciałem zapytać czy wg Pana/Pani jest szansa że moja ex zgodzi się abyśmy do siebie wrócili ? Bardzo chciałbym ją odzyskać Proszę o obszerną odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Nie do końca rozumiem, co jest powodem Waszego rozstania. Chodzi o to, że dziewczyna przestała Cię kochać i dlatego zerwała, czy jednak chodzi tutaj o tę koleżankę, z którą nie chciała byś utrzymywał kontakt? Czy masz kontakt z tą koleżanką? W jakiej relacji pozostajecie? Możliwe, że Wasz związek posypał się ze względu na zazdrość Twojej dziewczyny o tę koleżankę? Dałeś jej kiedykolwiek powód do zazdrości?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...