Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Pomocy kim ja jestem!!!


Gość Piękna Asia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piękna Asia

Dzień dobry długo się Wachalem/am żeby tutaj napisać ale potrzebuje pomocy nie wiem kim jestem i co robić mam na imię Patryk ur jako chłopak od małego jak miałem/am ok 5 latek zaczynałem /am pozbierać mamy rajstopki i spódniczki wtedy do tego była słabość pamiętam że raz mnie rodzice wtedy złapali to kazali mi mamy śliczna spodniczke w domu założyć ja wtedy spalilem /am się ze wstydu nie chciałem /am. Żeby tata widział mnie tak ubrana tylko z czasem w gimnazjum podochodzily bielizna biżuteria szpileczki ogólnie Góra dół podkresle że jeżeli chodzi o damska odzież zawsze ubieralem /ubieralam się w takie bardzo dziewczęce ubranka czyli sukienki spódniczki z kokardka szpilki akurat mamy jakie były wtedy odzież była ograniczona do ciuchów mamy jak nie było nikogo w domu zawsze się przebieralam bardzo kobieco na swoje możliwości własne do tego z czasem doszło malowanie paznokietek przeważnie róż i krwisty czerwony nogi i ręce ale też pod koniec dnia wszystko zdejmowalam i dokładnie odkladalam perfekcyjnie na miejsce podkresle że już urwał się kontakt z tatą i mama poślubiła drugiego męża ja ogólnie mieszkałam z mamą ojczymen i bratem ojczym miał dwoje dzieci też syna i córkę ale mieszkały z matką. Podkresle że moja mama miała 35+ lat ale zawsze dla mnie była wzorem jako kobieta nawet wyobrażałem sobie wtedy takie głupie jeszcze były oznaki myślenia że chciałam być bardzo podobna do mamy też jestem bladynem mama bladynka zawsze się ubierala ślicznie i malowala bardzo kobieco była moim kobiecym oparciem zawsze lubiłam ja jak tak się ubierala mama ogólnie ciężki ma charakter jest taka ostra babka dlatego miałam pewne obawy ale chciałam tylko jej powiedzieć że jest coś nie tak ale czułam się bardzo dobrze chciałam mieć u niej wsparcie i pomoc przy manicure i make up wtedy miałam ok 14 lat nóg nie golilam wtedy ani uszu nie przebijalam bo chodziłam do szkoły i niechcialam żeby się wszyscy śmiali ze mnie a czasy gimnazjum były dla mnie top koleżanki w klasie też lubiłam obserwować a w szczególności jak mini zakładaly i śliczne rajstopki cieliste /czarne 15 den i manicure na raczkach wtedy się tak nie martwilam bo sobie pomyślałam że to minie z czasem gimnazjum się skończyło była szkoła średnia wtedy zamieszkalam u babci dla mnie fajna opcja bo babcia wtedy 74 lata zawsze lubiła się przespać albo wychodziła do mojej cioci Haliny mamy siostry starsza bo babcia zrzyta bardziej z Halina niż z mamą mama zawsze była taka dama zadumana kocham ją bardZooo tylko że mój brat o dwa lata młodszy ogólnie przez dziewczyny uważany za ciacho dziewczyny zawsze miał śliczne ja trochę mniej szczęścia ale w związkach byłem nawet więcej niż on babcia i tata bardzo za mną ogólnie niechcialam żeby mnie brat i ojciec złapał w takim wydaniu dopiero bym się spaliła ze wstydu chodzi o to że ja pochodzę z dużego miasta znajomych też bardzo dużo i to uliczne klimaty dresy itp wtedy musiałam wychodzić normalnie ubrana jak chłopak przecież jak by ktoś przylapal na mieście w damskiej garderobie to byłby koniec wymianie by się mnie wyrzekli zbili i musiała bym się wyprowadzać ale wtedy jeszcze nie było tak ciężko typowy tranwestytyzm po kryjemu jak w domu nie było nikogo tyle Do czasu bo jeszcze miałam związki z dziewczynami ale długo bez pierwszego seksu seks dopiero z kobietą po 21 lat ogólnie panicznie boję się rozmawiać z młodą śliczna dziewczyna porostu mnie muruje jak jeszcze jest tak bardzo kobieco zrobiona tipsy nóżki gładkie Perfect umeblowane paznokcie rzęsy porostu boję się że zauważa że mam jakiś sekret który wtedy nosiłam na barku przez ok 10 lat dodam też że tato po więzieniu wstyd tak samo brat play boy później zaczęłam myśleć o wyższym etapie tzn wypad oddalonym na miasto sto procent wtedy musiałam wyglądać jak 1000 % kobieta żeby mnie nikt nie poznał miasto znalam bardzo dobrze ale wkoncu wypad był tylko problem był z butami i perełka pamiętam że mama miała kawałek swoich włosów w torebce zawiniete gomka warkocz w szufladzie jak mama spała w nocy do łazienki po cichu i transformacja pozabieralam najpiękniejsze ciuszki najseksowniejsze już wcześniej lek był żeby kupić coś na własną rękę ja mam słabość do mega kobiecości a tam pracują śliczne dziewczyny młode kosmetyki lakiery w łazience cały sprzęt wtedy też kolczyki weszły strasznie byłam ostrożna pewnego dnia wyskoczyłam full na miasto były panie co nawet nie poznały i zqgadywaly faceci się oglądali i gwizdali jak do fajnej dziewczyny jeszcze mini do ud ale skończyło się zazenowaniem bo jakaś kobieta stała z kilkoma facetami i słyszałam jak mówi że nie jestem kobietą tylko facetem to szybszy krok dałam bez
Oglądania po tym czasie wypadu na miasto nie było. Później osiagnelam próg 21 lat pragnienie wzrosło do tego stopnia ze chciałam komuś wkoncu dać ta tajemnice zawsze chciałam mamie wierzyłam że zaakceptuje ale jej charakter mi nie pozwalał strasznie zaczynało mnie to uciekać strasznie chciałam komuś powiedzieć tylko niewiedzialam komu wypadło na babcie błędny wybór druga wtopa starszy rocznik nie zrozumiała później powiedziałam cioci niby rozumie ale nie rozumie przy babci już w rajstopach sidzialam na sofie pomalowane pazurki kiedyś przyszłam taka do babci odwalona na sto to się za głowę złapała nie akceptowala czułam nie dosyć zaczęłam się martwić bo zaczynało mi to wychodzić spod kontroli wkoncu zabrałam mamę na piwo i szczerze jej powiedziałam o moim problemie ona się rozplakala i mnie przytulila później dwa dni pod rząd pytała się która mi się

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...