Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Małżeństwo


Gość Joanagka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie wiem ogólnie co mam robić po każdej kłótni z mężem mas ucieka do mieszkania rodziców i tam przesiaduje z laptopem o oczywiście gra a ja w domu czekam zestresowana kiedy on wróci a tym bardziej mamy 5 miesięczne dziecko i potrzebuje przerwy żeby pójść do sklepu lub jakoś odetchnąć a tym bardzIej np dzisiaj wiedział że mam wyjść i pojechać do centrum handlowego a on sam zostać z dzieckiem niestety nie wrócił o normalnej porze do domu i straciłam czas na stres i to że nie zrobiłam jeszcze zakupów dla dziecka męczą mnie takie akcje co mam robić? Nie chcę odpowiedzi typu że mam pojąć s dzieckiem do sklepu gdziekolwiek mnie chodzi ogólnie seby spędzał czas z dzieckiem często się tłumaczy że to moja wina że olewa dziecko bo są między nami nieporozumienia zaznaczę że on też bardzo dużą krzywdę mi robi i uważa że zasłużyłam że musi się bronić i nie żałuję tego co zrobił najgorsze to że nie mogę liczyć na wsparcie bliskich bo jednym słowem gadanie ich nic nie daje na to gdzieś i uważa że na rację

Odnośnik do komentarza

Podejrzewam, że konflikty między Panią a mężem to wypadkowa różnych błędów po obu stronach. Możliwe, że Pani reaguje w sposób wybuchowy, atakując męża, dlatego on zaczyna przyjmować postawę obronną. Nie wiedząc do końca, jak się zachować, ucieka, broni się w zaciszu domowym u rodziców. Tymczasem Pani tym bardziej czuje się zraniona. W taki oto sposób spirala niezgody się pogłębia. Proszę pamiętać, że kłótnie zdarzają się w najlepszych związkach. Można jednak spierać się w sposób zdrowy i konstruktywny. Odsyłam do artykułu: Jak się kłócić? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...