Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Watki z przeszlosci


Gość tatraland

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tatraland

od 3 tygodni miewam przeblyski z przeszlosci przyopominaja mi sie rzeczy ktore dzialy sie jak bylem bardzo maly nawet czasami rzeczy ktore zapomnialem dawno temu przy tym boli mnie glowa i czuje sie dziwnie niekiedy czuje sie normalnie przypomne sobie ze czuje sie normalnie i zaraz mnie zaczyna glowa bolec i dalej mi wracaja przeblyski z przeszlosci tak jak bym sie skupial caly czas na tym a nie chce tego robic strasznie dziwne chce mi sie tez strasznie spac jak sie obudze czuje sie przez chwile normalnie a za chwile dalej mi to wraca
duzo rzeczy mi sie wydaje podobnych do rzeczy z przeszlosci
jestem teraz za granica i nie moge sie udac do specjalisty dlatego prosze o jakas pomoc tutaj badz wskazowki jak sie tego pozbyc bo jest to uciazliwe nie mialem czegos takiego wczesniej z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Gość tatraland

Witam dzisiaj sie zorientowalem o co mniej wiecej chodzi a wiec choruje na refluksa zoladka czulem sie zle i ostatnimi czasy caly czas chcialem zebym sie czul jak dawniej i sie skupialem na tym i po prostu jakos mi to teraz wkodowalo do glowy tylko problem polega na tym ze nie wiem jak przestac ma moze ktos z panstwa jakis pomysl bo zna jakies tabletki zeby to naprostowac zebym juz przestal sie skupiac na tym bo wkoncu zwariuje z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...